Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK

kancelářská židle SAIL

Kancelářské židle SAIL design_Ray Carter

Ta pravá kancelářská židle pro každé použití. Produktová řada zahrnuje dvě otočné židle s opěrkou hlavy a bez ní. Obě varianty jsou k dispozici se třemi různými mechanismy. Dále je k dispozici i židle se čtyřmi nohami a konzolovou podnoží, v produktové řadě nechybí ani konferenční židle. Všechny židle jsou k dostání s pružným síťovaným nebo čalouněným opěradlem a mnoha dalšími doplňky.

Tyto kancelářské židle jsou charakteristické transparentností, funkčností, ryzím elegantním designem a dlouhou životností. Moderní design těchto židlí se přizpůsobuje každému kancelářskému prostoru a utváří ho, aniž by mu dominoval. Je to lehká kancelářská židle – ne monstrózní sedací přístroj. Kromě mnoha různých funkcí hraje u této židle důležitou roli volnost pohybu a komfort sezení. Štíhlá a pružná zádová opěra židle umožňuje nejen pohyb dopředu nebo dozadu a také poskytuje velmi dobrou oporu páteři přičemž se přizpůsobí každému tvaru zad a neomezuje volnost pohybu sedící osoby.

Kancelářská židle SAIL umožňují sedící osobě i pohyb do stran! Díky pohyblivému zádového opěradlu nabízí neuvěřitelné pohodlí i po dlouhodobém sezení. Technologie moderního sezení těchto kancelářských židlí umožňuje díky mnoha různým funkcím a předvolbám se individuálně přizpůsobit sedící osobě. Židle jsou vybaveny patentovaným Glide - Tec mechanismem, který byl navržen podle nejnovějších vědeckých poznatků a umožňuje tak sedící osobě při práci volný pohyb. Opěradlo kancelářské židle se při každém pohybu přizpůsobuje vašim zádům a poskytuje jim oporu v každé pozici. Bez ohledu na to, jak nejraději sedíte, naše inovativní technologie aktivně zabraňuje vzniku svalového napětí, krk se nepřepíná a zůstává neustále uvolněný.

Díky mnoha volitelným prvkům se kancelářské židle SAIL přizpůsobí vašim individuálním požadavkům.S doplňkovými funkcemi dává „zelenou“ pouze přirozené poloze páteře. A pokud jde o zelenou oblast, podle základních ekologických principů lze tuto kancelářskou židli snadno ručně rozebrat na jednotlivé díly, které jsou recyklovatelné. Volitelné prvky kancelářské židle: • čalounění v mnoha typech textilií a barvách • výškově nastavitelná opěrka hlavy • pevné nebo 2D s 4D područky • nastavitelná hloubka sedáku • nastavitelný sklon sedáku • jedinečná funkce CatBack (s inteligentním opěradlem) • nastavitelná výška a hloubka bederní opěrky

Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o kancelářských židlí Sail nás můžete kontaktovat přímo zde. Dále nabízíme široký sortiment židlí vhodných pro běžná pracovní místa na našem e-shopu.

LUK nábytek, s.r.o.

kancelářské židle SAIL

Top