Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK

kancelářský nábytek Primo Space Managerial

Kancelářský nábytek Primo Space managerial je modulový systém kancelářského nábytku, vytvořený podle vysokých individuálních požadavků moderních manažerů, navržený ve studiu Castiglia Associati. Je to kolekce charakteristická nejvyšší kvalitou a inteligentním, ergonomickým a funkčním řešením pro manažerské kanceláře. Tento moderní nábytek vám umožní zařídit kanceláře, místa setkání a pracoviště v souladu s vámi preferovaným stylem - moderním nebo tradičním. Primo Space je nábytek nejvyšší kategorie, za ceny přizpůsobené tržním podmínkám.

Nábytek Primo Space umožňuje uspořádat kancelář takovým způsobem, že se stane příjemným místem nejen pro individuální práci, ale i pro efektivní schůzky. Moderní technická řešení umožňují rychlou změnu uspořádání kanceláří tak, aby mohla plnit různé funkce. V takovém interiéru panují ideální podmínky pro přijímání správných rozhodnutí.

Kancelářský prostor nemusí být vždy spojen s moderní kancelářskou budovou. Může znamenat komfortní pracovnu v domácnosti. Zde má prvořadý význam odpovídající styl a individuální charakter. Primo Space ho umožňuje vyjádřit a zároveň splňuje nejvyšší požadavky, které jsou kladeny na profesionální kancelářská pracoviště. Nábytek v pestré paletě konečných povrchových úprav a harmonického designu se ideálně hodí do libovolného interiéru, jehož je ozdobou.

Každá pracovna manažera má svá specifika. Stále častěji se stává všestranným pracovním místem, v němž jsou organizována setkání nebo profesionální prezentace. Primo Space nabízí řešení i pro takto náročné úkoly. Moderní kancelářská pracovna musí plnit různorodé funkce a úspěšně využít každou část kanceláře. Harmonický, čistý design zušlechťuje interiér.

Modulovost tohoto kancelářského systému vytváří široké možnosti komponování interiérů tak, aby bylo dosaženo optimálního ergonomického a estetického řešení. Psací stůl s lichoběžníkovou deskou 200 × 100 x 80 cm. Plochu psacího stolu zvětšuje stacionární kontejner. Skříně se skleněnými křídlovými dveřmi 4 OH a regál 4 OH.

Konferenční sály a místa setkání plní v současné době významnou roli z hlediska komunikace i reprezentace. Jsou to místa, kde se střetávají názory, vytvářejí se koncepce, padají důležitá rozhodnutí. Tímto způsobem se stávají tichými svědky zásadních firemních událostí. Díky estetickému designu kancelářského nábytku Primo Space lze vytvořit prostory, které jsou výrazem sebevědomí firmy. Jednoduše řečeno, optimální místa pro rozhovory.

Přehled kancelářských nábytkových prvků Primo Space Managerial

 • kancelářské stoly - pracovní desky kancelářských stolů mají různé rozměry a tři druhy tvarů: obdélníkový, lichoběžníkový a rohový ve tvaru písmene L. pro možnost vytvářet libovolné sestavy. Jsou vyrobeny z 28 mm dřevotřískové desky třídy e1, která je dýhovaná nebo oboustranně opatřená melaminem. Stolové nohy mají obdélníkový průřez 30×70 mm, s povrchovou úpravou práškové barvy v odstínu hliník. Chromový designový prvek vytváří mezi deskou a kovovou konstrukcí stolu 10 mm mezeru. Obdélníkový psací kancelářský stůl propojený s kontejnerem, pravý nebo levý, o šířce 100 cm. Kontejner je vybaven zásuvkami s pull-out pojistkou proti vypadnutí a centrálním zámkem. Může být vyroben v různých odstínech a rozdílné povrchové úpravě než deska stolu
 • přídavné kancelářské stoly - přídavné stoly zvětšují pracovní plochu stolu a umožňují lépe uspořádat prostor. Přídavné desky lze zvolit pro tři varianty stolů: obdélníkový stůl s hloubkou 80 cm a 100 cm a stůl ve tvaru „L“
 • kancelářské konferenční stoly - z konferenčních stolů lze sestavit různě velké zasedací místnosti. Jsou vyrobeny z 28 mm dřevotřískové desky třídy e1, která je dýhovaná nebo oboustranně melaminovaná. Nohy jsou opatřeny práškovou barvou v odstínu hliník. Chromový designový prvek vytváří mezi deskou a kovovou konstrukcí stolu 10 mm mezeru. Konferenční stoly 140×80 cm lze spojovat pomocí spojovacích prvků.

Doplňky do kanceláře

 • čalouněné panely montované přímo na stěnu nad skříněmi 2 oh, 3 oh, 4 oh. Šířkou odpovídají rozměrům skříní. Jsou vyrobeny ze dvou vrstev – dřevotřískové a měkké dřevovláknité desky. Jako finální vrstva je použita potahová látka. Umožňuje použití připínáčků.
 • volně stojící stěny rozdělují kancelářské prostory a zvukově izolují pracoviště. Jsou jednostranně nebo oboustranně čalouněné. Vyrobeny jsou z 18 mm dřevotřískové desky třídy e1, která je oboustranně melaminovaná. Nástěnka je zhotovena z 8 mm měkké dřevovláknité desky, potažené látkou. Dvě kovové podpůrné nožičky, v práškové barvě odstínu hliník nebo chromované.
 • kancelářské poličky - desková polička dýhovaná nebo oboustranně melaminovaná, o tloušťce 28 mm. Maximální zatížení poličky 30 kg. Nástěnná polička ze satinovaného skla. Maximální zatížení poličky 15 kg. Polička ze satinovaného skla na skříňku. Maximální zatížení poličky 20 kg. Závěsná polička na panely, desková, oboustranně melaminovaná, o tloušťce 18 mm.

Doplňkový kancelářský nábytek

 • caddy – mobilní, multifunkční kancelářská skříňka vyrobená z 18 mm dřevotřískové desky třídy e1, která je dýhovaná nebo oboustranně melaminovaná. Dvířka – vertikální uzamykatelná žaluzie. Rozměry: šířka 48 cm, hloubka 48 cm, výška 103 cm.
 • media caddy — univerzální, celoskleněný mobilní kancelářský stolek z tvrzeného satinovaného skla pro obsluhu multimediálních zařízení. Nábytek spojuje estetiku provedení s vysokou funkčností. Lze ho použít v zasedacích místnostech i jako doplněk psacího stolu. Rozměry: šířka 48 cm, hloubka 54,5 cm, výška 113 cm. Maximální zatížení desky 20 kg.
 • stolky - stolek na jedné noze se skleněnou satinovanou deskou o tloušťce 12 mm a průměru 80 nebo 100 cm. Stolek na jedné noze s dřevěnou deskou o tloušťce 28 mm a průměru 80 a 100 cm. Čtvercový stolek 80 × 80 cm, s výškou 72 cm nebo 55 cm a dýhovanou nebo oboustranně melaminovanou dřevěnou deskou.
 • kancelářské kontejnery - kontejnery jsou vyráběny v pojízdné nebo stacionární verzi. Jsou vyrobeny z 18 mm dřevotřískové desky třídy e1, dýhované nebo oboustranně melaminované. Zásuvky jsou vybaveny 100% nebo částečným vysouváním . Kontejnery s úplným vysouváním jsou opatřeny vyrovnávacím závažím. Stacionární kontejnery mají kovové nožky s rektifikací.
 • kancelářské skříně - dostupné v několika typech: skříně s dřevěnými křídlovými dvířky, skleněnými křídlovými dvířky, posuvnými skleněnými dvířky, žaluziovými dvířky, regály šířky 80 cm nebo 160 cm, regály se skleněnou zadní stěnou, skříně se zásuvkami na závěsné pořadače, skříňka Combi, závěsná skříňka Combi, mobilní skříňka. Hloubka skříní: 44,5 cm, kromě závěsné skříňky Combi: 42 cm. Mobilní skříňky do kanceláře mají skleněné panely do výšky 2 oh nebo 3 oh. Skříně s posuvnými a žaluziovými dvířky a regál se skleněnou zadní stěnou jsou vyrobeny z dřevotřísky třídy e1, s tloušťkou 25 mm (korpus), 12 mm (zadní strana), 18 mm (poličky). Ostatní skříně jsou vyrobeny z dřevotřísky, s tloušťkou 18 mm (korpus, zadní strana a čelo), 12 mm (horní deska). Dvířka skleněných skříní jsou vyrobena ze satinovaného skla. Žaluzie jsou vyrobeny z PVC. Všechny typy skříní mají kovové rektifikovatelné nožky. Skříně se zásuvkami na závěsné pořadače jsou vybaveny vyrovnávacím závažím. V kancelářských skříních s dřevěnými a skleněnými křídlovými dvířky, posuvnými skleněnými dvířky, žaluziovými dvířky lze jako doplněk namontovat rám na závěsné pořadače.

Pro zaslání více informací o kancelářském nábytku Primo Space Managerial nás můžete kontaktovat zde.

kancelářský nábytek Primo Space Managerial

Top