Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK

akustická pohovka PLAY & WORK

akustická sofa PLAY & WORK design_ Gernot Oberfell, Jan Wertel

Pohovky Play &Work je možno kombinovat v intenzivních, živých barvách a vytvořit tak pozitivní dopad na atmosféru na pracovišti. Play & Work pohovky mohou být použity v relaxačních a neformálních zasedacích zónách, bankách, knihovnách, galeriích, kancelářích a ostatních veřejných interiérech. Díky vysokým čalouněným panelům se mohou stát klidným místem pro soustředěnou práci.

Play & Work je systém pohovky s vysokými čalouněnými stěnami, které lze použít k vybudování "místnosti v místnosti": samostatná oblast v blízkosti pracovního prostoru, kde se můžete kdykoli posadit a diskutovat se svými kolegy nebo zákaníky. Díky vysokým panelům mají pohovky velkou pohlcující plochu, která může přispět ke zlepšení akustických vlastností místnosti.

Výzkum ukazuje, že nedostatečný počet místností pro formální a neformální setkání je problémem pro 26,5% kancelářských pracovníků. Stále více úkolů v kanceláři vyžaduje týmovou práci. Mnoho projektů probíhá v týmech, které vyžadují častá, ale krátká setkání. Bohužel pro ně není vhodná většina běžných kanceláří - nejvíce chybějící typy prostor jsou malé zasedací místnosti a spontánní prostory. Naštěstí lze tento problém snadno vyřešit díky soft sezení Play & Work.

Kancelářské prostory mohou mít pozitivní dopad na atmosféru a sociální vztahy na pracovišti. Správný design může být také klíčem k úspěchu. Oblasti určené pro spontánní neformální schůzky a další relaxační zóny jsou obzvláště důležité, jelikož studie uvádějí, že zvyšují kreativitu zaměstnanců a spontánní výměnu informací. Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o tomto produktu nás neváhejte kontaktovat.

akustická pohovka PLAY & WORK

Top