Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK

akustické panely a paravány SILEO

akustické panely a paravány SILEO

Nová produktová řada Sileo zahrnuje stěnové, zavěšené panely, stolové a volně stojící akustické panely a předěly. Tyto akustické panely nejen pomáhají snižovat efekt ozvěny v místnosti, ale také umožňují vytvoření útulného prostoru. Díky rozmanitosti velikosti panelů a barevného provedení je možno vytvářet výjimečná uspořádání.

Pomocí lehkých zavěšených panelů připojených ke stropu se úspěšně snižuje účinek ozvěny a zlepšují se akustické podmínky v lobby, atriích nebo v kancelářích založených na koncepci otevřeného prostoru. Pracovní místa uspořádaná v těchto kancelářích mohou být doplněna zvukotěsnými kancelářskými panely a paravány. Velmi zajímavým prvkem jsou mobilní akustické paravány, které umožní flexibilní uspořádání pracovního prostoru. Panely a paravány Sileo se mohou konfigurovat v závislosti na charakteru interiéru a potřebách uživatele.

SILEO_S

Tato řada zahrnuje stolové předěly, které oddělují pracovní prostor a zajišťují tak akustický komfort uživatele. Hlavním účelem těchto panelů je vytvořit optimální akustické podmínky v otevřených kancelářských prostorech. Běžné paravány bez akustických vlastností mohou ve skutečnosti existující problém s akustikou prostoru ještě zhoršit.

SILEO_PRO

Panely vhodné pro zasedací konferenční a zasedací místnosti, které nejen zvyšují akustické pohodlí, ale také díku modernímu designu jsou vhodné téměř do každého interiéru. Z těchto panelů lze také vytvořit zajímavé barevné a geometrické vzory. Panely jsou k dispozici ve vertikálním nebo horizontálním čalounění v jednobarevné nebo dvoubarevné verzi. Použití akustického řešení Sileo pomáhá snižovat echo efekt a umožňuje vytvářet jedinečné a útulné pracovní prostředí, které dává pocit pohodlí. Pro zaslání více informací o tomto produktu nás neváhejte kontaktovat.

akustické panely a paravány SILEO

Top