Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK

čekárenské lavice

čekárenské lavice RN_SI

Lavice RN na první pohled zaujmou originálním řešením zádové opěry, která dodává pocit prodyšnosti a lehkosti. Bílé provedení plastu propůjčuje židli moderní vzhled, zatímco černé provedení je více decentní. Lavice RN - dvou, tří a čtyřmístná lavice s celoplastovými sedáky posazenými na černé traverze s černými nebo chromovanými kovovými nohami.

Sezení do čekárny řady RN je řada se skvěle hodí do nemocnic, ordinací, úřadů a dalších veřejných prostor. Díky plastovému provedení je údržba lavic snadná, což je výhoda pro využití ve veřejných prostorách. Možnost čalounění sedáku i opěry zvyšují komfort sezení na maximum. Čalounění je možno zvolit z široké nabídky látek nebo eko kůží s antibakteriální úpravou.

Lavice SI - dvou, tří a čtyřmístná lavice se sedáky z bukové skořepiny. Pro komfortnější sezení je možno zvolit verzi s čalouněným segmentem sedáku nebo celočalouněné provedení. Čalounění je možno zvolit z široké nabídky látek nebo antibakteriálních eko kůží. Traverza lavice je v černém provedení s černými kovovými nebo chromovými nohami. Pro větší odolnost a snadnou údržbu lavic je možno bukovou skořepinu opatřit bílým nebo černým laminátem.

Kolekce sezení SI nabízí vše od otočných židlí na kolečkách, přes dvou- až čtyřmístné lavice, po klasické dřevěné židle, které spojuje jednotná linie. Základem je přírodní materiál, a to bukové nebo dubové dřevo, které dává místnosti odlehčený a moderní nádech. Produktová řada židlí a lavic SI byla záměrně navržena v jednoduchých liniích, aby se dokázala přizpůsobit každému interiéru a zaručila uživateli příjemné posezení. Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o tomto produktu nás neváhejte kontaktovat.

čekárenské lavice

Top