Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK

čekárenské lavice ORIGAMI

SEZENÍ PRO LOBBY, RECEPCE, ČEKÁRNY

Představujeme vám čekárenské lavice Origami IN s ergonomickým sedákem a klasickým i moderním designem. Produktová řada lavic Origami nabízí několik verzí provedení sedáků a také doplňkové prvky ideální pro vybavení recepce, haly, chodby, nebo čekárny podle vašich představ.

Sezení Origami IN je navrženo pro kanceláře, nemocnice, zdravotní střediska a čekárny pacientů, jsou všestrannou kolekcí, která osloví širokou škálu potřeb. Vyberte si z látek zpomalující hoření nebo vinylu ve více než 300 odstínech, které budou vyhovovat interiéru čekárny nebo jiného veřejného prostoru.

Oblasti použití lavic Origami

Pro prostory s vysokou návštěvností jako jsou kliniky, nemocnice, dále veterinární čekárny, letiště, kancelářské a hotelové recepce. Čekárna, recepce nebo vchod fungují jako vitríny nemocnic, lékařských klinik, vstupy do kanceláří atd. Prvním dojmem, který návštěvníci při příchodu do těchto prostor budou mít, je čekárna nebo vchod.

A velmi důležitou součástí nábytku jsou čekárenské lavice jako Origami IN. Čekárenskou halu obvykle navrhuje architektonické studio, které velmi pečlivě vybírá vhodný nábytek. Proto význam čekárny splňuje představu architekta, protože to bude první reference pro návštěvníky, zákazníky nebo pacienty.

Různé možnosti čekárenských lavic Origami IN jsou ideálním sezením pro tyto prostory, protože dokonale integrují jejich výjimečný design s funkcemi požadovanými individuálními požadavky návštěvníků, kteří denně používají tisíce návštěvníků, zákazníků nebo pacientů. Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o tomto produktu nás neváhejte kontaktovat.

čekárenské lavice ORIGAMI

Top