LUK NÁBYTEK

kancelářský kontejner BOBY

kancelářský kontejner BOBY design_Joe Colombo

Designový kancelářský kontejner Boby nebo také"Regálová věž", jak ji sám Joe Colombo nazýval, je"racionální, funkční a fungující" objekt. Ikonický kontejner Boby, který se objevil ve stálé sbírce MoMA v New Yorku a na "Triennale" v Miláně, byl v roce 1999 znovu uveden do výroby.

Kancelářský kontejner Boby, který v roce 1970 navrhl Joe Colombo jako dynamický doplňkový kancelářský prvek, jenž se dokáže přizpůsobit téměř každému interiéru, úžasně zapadá do současného designu a splňuje veškeré požadavky pro kancelářské a ostatní veřejné i privátní prostory.

Konstrukce kontejneru je z ABS plastu se zásuvkovými a policovými moduly je umístěna na 5 otočných kolečkách a nabízí 4 různá výšková řešení s různými konfiguracemi, což dává celkem 14 možných modelů. Kontejnery jsou k dispozici v barvách bílá, černá, červená, šedá Tornado, modrá Bonnie, růžová, kmínová a hliníková; také s vícevrstvým povrchem. Nejnovější povrchové úpravy těchto multifunkčních úložných kontejnerů jsou v ořechu Canaletto, přírodním a moka korku, dubu.

Boby je mnohem víc než jen obyčejný kontejner: je to úložná jednotka na vozíku, která se zapsala do historie designu. Funkčnost a detail jsou silnými stránkami, které z něj spolu s nepopiratelným popovým nádechem stále dělají nejoblíbenější úložný vozík v kreativních odvětvích, ve zdravotnictví, v domácnostech.

Kancelářský kontejner Boby je navržen se zásuvkami a přihrádkami ze vstřikovaného ABS plastu, které zaručují jednoduchá vertikálně modulární řešení, a poskytuje tak všestrannou úložnou kapacitu na míru, zatímco jeho polypropylenová kolečka zaručují plnou mobilitu.

Boby je úložná - skladovací jednotka na vozíku, která se zapsala do historie především díky své mimořádné všestrannosti. Je navržen tak, aby zaručoval jednoduchá vertikálně modulární řešení a poskytoval vysokou, na míru přizpůsobenou skladovací kapacitu. Konstrukce a zásuvky kontejneru jsou vyrobeny ze vstřikovaného plastu ABS, zatímco kolečka jsou z polypropylenu.

Kontejner Boby byl Oceněn první cenou na SMAU v roce 1971 a je součást stálé sbírky Muzea moderního umění v New Yorku a "Triennale" v Miláně. Naše nabídka také zahrnuje řadu designových kancelářských kontejnerů Boxie, Ring a Spinny. Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o tomto produktu nás neváhejte kontaktovat.

kancelářský kontejner BOBY

Top

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.