LUK NÁBYTEK

kancelářská křesla SITAGTEAM

kancelářská křesla SITAGTEAM design_2DO

Jednou z vlajkových produktů vyráběných značkou švýcarskou firmou Sitag je řada kancelářských židlí SITAGTEAM, navržená německým designovým studiem 2DoDesign. Produktová řada zahrnuje otočné i jednací - konferenční židle, se vyznačuje kombinací funkčnosti, ergonomie a jedinečného designu.

Sofistikovaný tvar židlí SITAGTEAM je charakterizován jedinečným designem. U všech otočných modelů kancelářských židle zádová opěra zasahuje pod mechanický systémem a zcela jej ukrývá. Elegantní otočné židle jsou k dispozici s vysokou nebo nízkou zádovou opěrou v čalouněné nebo síťové verzi. Díky jednoduchému ovládání mechanického systému může uživatel používat ergonomické funkce židle intuitivně.

Manažerské kanceláře se židlemi SITAGTEAM čalouněnými kvalitní kůží a charakteristickým šitím přidají do každého kancelářského prostoru prestižní a výjimečný charakter. Díky svému lehkému, jemnému tvaru jsou konferenční židle SITAGTEAM perfektní kombinací moderních kancelářských interiérů. Kombinují ergonomické standardy s inovativním charakterem. Použití síťoviny na opěradlech a sedadlech nejen zaručuje výjimečný komfort sezení, ale také dokonale harmonizuje s jemnými linií židlí.

Konferenční židle z řady židlí SITAGTEAM získala cenu Red Dot Product Design Award 2016. Tato systémová řada židlí splňuje nejvyšší nároky na ergonomii, funkčnost a vizuální singularitu. Od otočných židlí až po židle pro návštěvníky a konferenční židle SITAGTEAM nabízí konzistentní formu a nabízí neporazitelnou řadu pro kanceláře na všech úrovních řízení, pro flexibilně využitelné pracovní prostory, recepce a nebo konferenční místnosti.

Řada SITAGTEAM umožňuje vytvoření ideálního řešení pro moderní, elegantní, avantgardní nebo klasický interiér. Každý uživatel najde model přizpůsobený jeho potřebám. Funkční a opticky přizpůsobivá konfigurace je k dispozici pro každé pracoviště a pro jakékoliv prostředí - od recepce až po manažerská pracoviště. Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o tomto produktu nás neváhejte kontaktovat.

kancelářská křesla SITAGTEAM

Top

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.