Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK

kancelářská židle 4ME

Kancelářská otočná židle 4ME_design Martin Ballendat. Tato řada kancelářských židlí je dokonalým příkladem možnosti sloučení prvotřídního designu s funkčností. Díky svému mechanismu S-MOVE nabízí uživatelům biodynamické sezení a nejvyšší pohodlí. Je funkční, pohodlná a zaručuje nejvyšší komfort práce. Tato kancelářská židle vám prostě sedne.

Kancelářská židle 4ME má unikátní design: každý detail je pečlivě propracovaný a celý výrobek má dokonalou kompozici, neobvyklou zádovou opěru vyrobenou z velice trvanlivého plastu. Je to typický znak této židle - mé židle. Tvar připevnění opěradla není pouze designově zajímavý – jedná se také o důležitý funkční prvek. Díky své vnitřní struktuře je opěradlo židle úžasně ohebné, a proto kopíruje každý pohyb svého uživatele. Opěra, která má čtyři body, zaručuje rovnoměrné rozložení tlaku při opírání a speciálně navržené kulovité ručky poskytují při pohybu opěradla zvýšené tlumení nárazů.

Hybný systém kancelářských otočných židlí S-MOVE je inovativní konstrukce navržená tak, aby uživateli zaručila možnost dynamického sezení. Důležité však je, že společně s mechanismem SELF nevyžaduje žádné seřizování. K nastavení sedadla a pohybům opěradla dochází automaticky podle váhy uživatele. Mechanismus S-MOVE zajišťuje biodynamické sezení. Umožňuje tělu, aby se pohybovalo ve třech rozměrech, a plynule se přizpůsobuje přirozeným pohybům lidského těla. Činnost vynucená tímto mechanismem stimuluje nedobrovolnou funkci svalového systému a aktivuje přitom skupiny svalů odpoví- dající za správné držení těla.

Područky určené pro kancelářské židle 4ME jsou k dispozici jako nastavitelné modely (2-D a 4-D) a jako pevný model. Všechny typy lze sladit s vybraným barevným řešením plastu zadního rámu opěradla. Židle 4ME nabízí pro větší komfort uživatele i opěradlo s nastavitelnou výškou. Doplňkové vybavení pro verzi se synchronním mechanismem: nastavení hloubky sedáku a negativní sklon sedáku 2°. Pracovní kancelářské židle produktové řady 4ME mají svá vlastní speciální prstencová kolečka RING. Kompletní nabídku našich produktů najdete přímo zde na našem e-shopu s kancelářskými židlemi. Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací týkající se designových kancelářských židlí 4ME nás kontaktujte telefonicky nebo přes náš poptávkový formulář.

kancelářská židle 4ME

Top