LUK NÁBYTEK

kancelářská židle MERA

kancelářská židle MERA design_ Jörg Bernauer

Kancelářské a jednací židle atraktivního designu Mera se mění podle přání a požadavků. Může být použita kdekoli od týmového kancelářského pracoviště až po manažerské kanceláře, jako všestranná nebo prémiová verze těchto židlí. Židle Mera jsou vhodné pro všechny kancelářské pracoviště a nabízí vynikající rovnováhu mezi cenou a kvalitou.

Pohodlí pro každého uživatele - velkorysé rozměry, pohodlný sedák a výrazné vysoká zádová opěra. Synchronní mechanismus umožňuje nastavení židle dle tělesné hmotnosti. Bederní nastavení, možnost náklonu a posuvu sedáku a integrovaný klínový polštář udržují zdravé držení těla uživatele.

Snadná výměna čalounění sedáku a zádové opěry prodlužují životnost těchto kancelářských židlí. Patentovaná nejmodernější zádová opěra Mera mesh je jako jediná na světě vyrobena z třídílné technologie jednoho kusu pro homogenní vzhled. Zádová opěra je vyrobena z elastické, dynamické a stabilní síťoviny a rámu, volitelně s překryvnou mesh textilií.

Ergonomické sezení: pro správnou polohu zdravého sezení zůstává integrovaný polštář v poloze, kde zajišťuje intuitivní a zdravé polohování pánve, bez ohledu na polohu posuvného sedáku.

Geometrie síťové zádové opěry se individuálně přizpůsobuje tvaru těla uživatele. Větší síťové struktury nabízejí větší flexibilitu, zatímco menší poskytují větší podporu.

celligence®system

Kancelářské židle a křesla Mera mohou být volitelně vybavena patentovaným systémem Celligence® pro trojrozměrný pohyb sedáku. Systém Celligence® umožňuje správný pohyb, když sedíte: je ergonomicky vhodný, přizpůsobený individuálním potřebám a vždy správný. Pro zdravé, dlouhodobé sezení ve zcela přirozené poloze s vysokým faktorem "dobrého pocitu". Motivuje, povzbuzuje a zvyšuje efektivitu.

Mera je řada robustních kancelářských židlí, které spojují všechny funkce a možnosti nastavení. Proto jsou vhodné do každého typu kancelářských prostor. Jsou charakteristické rychlým nastavením s možností přizpůsobení různým uživatelům. Jejich ergonomická kvalita je bezchybná. Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o tomto produktu nás neváhejte kontaktovat.

kancelářská židle MERA

Top

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.