LUK NÁBYTEK

kancelářská židle XILIUM

kancelářská židle XILIUM design_Martin Ballendat

Příprava konceptu designu pro řadu kancelářských židlí a křesel Xilium byla inspirována měnícím se povahou a způsobem jakým pracujeme. Židle Xilium podporuje tělo uživatele v mnoha pozicích a drží krok s častými změnami polohy při sezení. Tato židle umožňuje vybrat nejlepší způsob sezení podle individuálních potřeb.

Díky mnoha funkčním řešením je Xilium modelem, který vám umožní zvolit si vlastní způsob sezení. Se širokým sedákem můžete zaujmout uvolněnou polohu při sezení, například se složenýma nohama. Během přestávky se můžete lehce opřít, abyste se mohli během přestávky ohnout, a to díky širokému rozsahu nastavení mechanismu. A i když se zdá, že toto vše odporuje obecně uznávaným pravidlům dobrého sezení, jde o to, že nebudu trávit celý den na jednom místě. Nezapomeňte, že nejlepší sedací pozice je vždy ta další!

Mechanismus X-MOVE umožňuje dynamický boční pohyb při aktivaci jemného kroucení, který doplňuje synchronní mechanismus, umožňující pohyb v rovině vpřed. Pouze holistický pohled na biomechaniku těla zajišťuje skutečně dynamické sezení a významně snižuje negativní dopad dlouhého sezení na zdraví. S velmi širokým sedadlem a širokým rozsahem nastavení můžete zaujmout velmi neortodoxní přístup k sezení u stolu. Při práci je vždy nejlepší poloha těla ta další a velkorysý prostor vám umožní sedět v neobvyklých pozicích a často je měnit.

Sedák kancelářských židlí Xilium je navržen tak, aby zajistil pohodlné sezení pro lidi různých výšek a hmotností. 360 ° nastavitelné područky umožňují pohodlné používání různých mobilních zařízení. Se širokým rozsahem nastavení lze nastavit polohu loketní opěrky pro menší i vyšší uživatele. Xilium je židle vhodná téměř pro každého uživatele.

Každý z nás má svou vlastní jedinečnou výšku a váhu, styl práce, návyky a individuální způsob sezení. Máme však jednu věc společnou: všichni chceme pohodlně sedět. V reakci na rozmanité potřeby dnešních zaměstnanců byla navržena stolička Xilium. Díky širokému spektru nastavení se může přizpůsobit individuálním potřebám a starat se o vaše pohodlí, ale i zdraví.

Xilium je více než jen kancelářská židle. Díky své funkčnosti a životnosti je to bezpečná investice a také pracovní nástroj, který můžete použít rychle a jednoduše k pohodlí vašich zaměstnanců. Produktová řada Xilium je výsledek spolupráce nejlepšího designéra kancelářských židlí a jednoho z největších dodavatelů nábytkových řešení pro kancelářské prostory. Tyto židle splňují nejvyšší požadavky investora, architekta a zaměstnance.

Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o tomto produktu nás neváhejte kontaktovat.

kancelářská židle XILIUM

Top

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.