Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK

kancelářské křeslo CENTEO

kancelářské křeslo CENTEO design_Matthias Dohm

Otočná židle Centeo je symbolem prvotřídní německé značky kancelářských křesel a sedacího nábytku Klöber. Kancelářská křesla Centeo určuji vysoký standard kancelářské místnosti. Křesla Centeo se skvěle hodí do manažerských kancelářských prostor. Centeo jsou charakteristická špičkovým řemeslným provedením, kombinovaným s inteligentní synchro technologií.

  • prvotřídní sedící komfort zajišťuje pocit luxusu a pohody
  • výborná řemeslné zpracování: ruční, precizní výroba
  • pohodlné a intuitivní ovládání

Superior technologie

Technologie křesel a židlí Centeo je stejně vynikající, jako design: optimální synchronní mechanismus pro pohodlné sezení. Centeo poskytuje pohybovou sekvenci, která těsně sleduje pohyb těla, aniž by ztratila kontakt s pánevní oblastí uživatele. Technologie křesel je pohodlná a intuitivně ovladatelná. Komfortní seřízení hloubky sedáku lehce vrací sedadlo zpět do počátečního bodu automatickým vratným mechanismem.

Extra kvalita křesel Centeo Prvotřídní řemeslné zpracování předurčuje tyto křesla pro prémiové použití. Plně čalouněná opěradla s pohodlnými rozměry jsou vyrobena tak, aby se zdůraznil objem a přesný obrys křesel. Křesla Centeo jsou velmi oblíbená pro jejich důraz na konzistentní design a přirozený komfort. Produktová řada Centeo zahrnuje kancelářská a jednací křesla. Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o tomto produktu nás neváhejte kontaktovat.

kancelářské křeslo CENTEO

Top