Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK

kancelářský nábytek LEVITATE

Designový kancelářský nábytek LEVITATE design_ Gernot Oberfell, Jan Wertel

Levitate je charakteristický masivní dřevěnou formou základny, která vypadá velmi lehce a dodává tak jedinečný charakter kancelářských prostor a činí okolí pro zaměstnance atraktivnější. Dubové nohy, které se zúžují směrem k podlaze, činí každou kancelář výjimečnou tím, že do interiéru vnesou výjimečný design. Kancelářský systém Levitate také poskytuje uživateli různé inteligentní úložné prvky.

 

Často hledáme kompromis mezi naší kanceláří a domovem. Hledáme řešení, která nám umožní vytvářet vizuálně výjimečné kancelářské prostory, tak aby stále byly vysoce funkční. Kombinujeme jemné tvary s inteligentními úložnými prvky. Systém nábytku Levitate tyto potřeby perfektně splňuje. Díky jedinečnému designu může tento nábytkový systém obohatit každý prostor a vyniknout v něm. Použití přírodních materiálů, jako je dřevo, usnadňuje proces vytváření uživatelsky přívětivého kancelářského pracoviště.

Dřevěné nohy stolů Levitate, stolů a lavic jsou nejcharakterističtějším znakem systému. Nohy tvaru A jsou na jedné straně mírně zaoblené a zužují se směrem k podlaze, což dává systému pevný a přesto lehký vzhled také díky okouzlujícím dubovým povrchům.

Panely jsou čalouněné přírodními vlněnými tkaninami a zajímavá melaminová paleta nabízí širokou škálu možností při vytváření individuálních uspořádání, které nejsou vždy typické pro kancelářské účely. Díky rozsáhlému sortimentu kancelářských prvků (stolky na volném prostranství, pracovní stoly, stolky určené pro zasedací místnosti) je Levitate vhodný nejen pro uspořádání malých, útulných a domácích kanceláří, ale také pro velké kancelářské prostory založené na koncepci otevřeného prostoru se všemi potřebnými pracovními zónami. Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o tomto produktu nás neváhejte kontaktovat.

O designérech nábytkového systému Levitate_Gernot Oberfell, Jan Wertel

Gernot Oberfell a Jan Wertel začali svou kariéru s Rossem Lovegrovem, mistrem a designérem Apple iMac, pro mnoho mezinárodních klientů. Oba studovali průmyslový design ve Stuttgartu. WertelOberfell - toto je jméno jejich vlastního designového studia založeného v Londýně v roce 2007. O tři roky později si návrháři otevřeli své druhé studio v Mnichově. Jejich projekty charakterizují jejich zájem o nejmodernější technologie. Jsou kombinací logického myšlení a krásných organických tvarů.

kancelářský nábytek LEVITATE

Top