Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK

kancelářský nábytek Play&Work

Systém kancelářského nábytku Play&Work design_WertelOberfell studio

Unikátní design a široká škála konfigurací této nábytkové řady umožňuje vytvářet pracovní místa dokonale přizpůsobené individuálním potřebám zaměstnanců a podporuje jejich kreativitu. Za komplexní funkčnost a jedinečný design byla tomuto kancelářskému nábytkovému systému udělena Cena Red Dot Design za rok 2016. Široký výběr barevného provedení umožňuje odrážet váš osobitý styl při organizaci kancelářského pracovního místa.

Modularita tohoto kancelářského nábytku umožňuje snadné a rychlé vybavení prostor pro konkrétní úkoly. Tento kancelářský nábytek má vše, co potřebujete k vytvoření pracovních podmínek, které zajistí co možná nejefektivnější týmovou práci. Díky speciálně navrženému žebříkovému kovovému panelu můžete bez omezení volně komunikovat s naproti sedícím kolegou. Tento kovový panel také umožňuje snadné přidání dalších kancelářských doplňků a polic.

Vysoké kancelářské skříně připevněné ke stolovým deskám izolují pracovní místa od hluku a spolu s čalouněnými panely tvoří další bariéru zlepšující akustický komfort a pomáhají tak k soustředění na konkrétní úkoly. Samostatná, izolovaná kancelářská místa jsou nepostradatelným prvkem pro oddělení, kde telefonní hovory zabírají většinu času. Vysoké skříně nejen pomáhají rozdělovat kancelářský prostor, ale co je nejdůležitější, poskytují dostatek prostoru pro ukládání materiálů.

Navrhnout kancelářské pracoviště podle individuálních požadavků zaměstnanců nábytkem poskytuje v dnešní době čím dál více společností. Tento trend usnadňuje vytvářet tzv. klidná kancelářská pracoviště pro soustředěnou práci nebo pracoviště, která zvyšují požadavky na týmovou aktivitu. Všechny prvky kancelářského nábytku Play&Work jsou uceleným systémem zahrnující modulární lavice, stoly, akustické předěly, úložné prostory, odpočinkový nábytek zahrnující pohovky a křesla.

Pro více informací o nábytkové kancelářské řadě Play&Work nás můžete kontaktovat zde.

Kancelářský nábytek LUK, s.r.o.

kancelářský nábytek Play&Work

Top