Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK

kancelářský nábytek Primo Space

Kancelářský nábytek Primo Space Front Office umožňuje kompletně a uceleně zařídit nejen manažerské pracovny, ale také náročná kancelářská pracoviště. Jedná se o elegantní systém, mladý duchem a zároveň komfortní a moderní. Okouzlující elastičnost a množství funkčních řešení dovolí, že všechen nábytek lze snadno přizpůsobit individuálním potřebám souvisejícím s charakterem práce, profilem firmy nebo její vizuální identifikací.

Rozmístění mnoha kancelářských pracovních míst v nevelkém prostoru nemusí být na úkor pohodlí. Profilované kancelářské psací stoly ergonomického tvaru rozhodně usnadní optimální rozmístění. Širší strana desky kancelářského stolu je ideálním místem pro umístění monitoru. Pracovní prostor lze podstatně zvětšit díky přistaveným stacionárním kancelářským kontejnerům. Panely, které jsou montovány do kancelářských stolů, zklidňují pracovní prostor a pomáhají při práci v menších týmech. Komfort a prostor zvětšují rovněž takové detaily jako poličky zavěšené na panelech, určené pro veškeré potřeby.

Využití kancelářských stolů ve tvaru lichoběžníku poskytuje zajímavá a efektivní prostorová řešení. Je to výborný nápad pro firmy, které od pracovníků vyžadují vtipnost a kreativitu. Tvar desky kancelářského stolu a použití čtvercových stolků umožní pracovní místo bez omezení integrovat a podle potřeb zvětšit pracovní prostor. Nechybí zde rovněž možnosti pro uchovávání dokumentů: skladné a elegantní regály zaručí, že všechny kancelářské pořadače budou vždy po ruce.

Mobilní kancelářský nábytek má tu výhodu, že se pracovní místa dají změnit během několika minut. Mobilní kancelářské skříňky Caddy a skříňky Sideboard mohou sloužit nejen k pohodlnému uchovávání dokumentů, ale rovněž jako nábytek použitelný pro rychlé, kreativní schůzky. Funkční, ergonomický a pružný systém je základem dobré práce v kanceláři.

Konferenční sál je místem bouřlivých kreativních setkání. Správné uspořádání tohoto prostoru zvyšuje efektivitu jednání. Uspořádání kancelářských psacích stolů ve tvaru písmene U zajistí předsedajícímu dobrý přístup ke všem účastníkům setkání, umožní pohodlně umístit projektor nebo udržet kontakt mezi účastníky, který je klíčový pro generování nápadů. Na čalouněný panel, připevněný na stěnu, lze během setkání připínat pomocné materiály: obrázky, prezentace, projekty.

Díky využití konferenčního kancelářského stolu lze vytvořit čtyři funkční pracovní místa. Tímto způsobem vznikne prostorné a pohodlné pracoviště. Kancelářské skříňky Caddy vybavené kolečky poskytují naprostou svobodu pohybu a uspokojí všechny požadavky dynamického týmu. Funkční kancelářské skříně jsou vybaveny zásuvkami se speciální konstrukcí na závěsné složky na spisy. Perfektní a přehledná organizace dokumentů se stává standardem. Čalouněný panel je umístěn nad skříňkami – ideální místo pro poznámky nebo dekorace.

Vysoce kvalitní, promyšlený kancelářský nábytek zajistí funkčnost tohoto několikamístného pracoviště. Mobilní kontejnery lze snadno přemístit a pohodlně umístit pod širokým obdélníkovým kancelářským psacím stolem, což umožní přizpůsobit každé pracovní místo individuálním požadavkům pracovníka. Čalouněné panely tvoří plochy, které nejen zklidňují pracovní místa, ale rovněž představují pohodlné a viditelné místo pro připevnění poznámek. Objemné kancelářské skříně se snadno posuvnými žaluziemi pojmou veškeré dokumenty a mohou sloužit jako praktická deska k opření nebo položení dokumentů během krátkých rozmluv ve stoje.

Kanceláře s nevelkou plochou nemusí být nutně nevýhodou. Maximální využití prostoru umožňuje uplatnění promyšlených, funkčních řešení. Spojovací kusy dovolí sestavit kancelářské stoly libovolným způsobem a prostor mezi kancelářskými stoly umožní estetické a pohodlné uložení šňůr notebooku. Mobilní skříňky Caddy bez problému pojmou dokumenty nebo osobní věci a vždy jsou tam, kde je zrovna potřebujeme. Pohodlí obsluhy multimediálního centra zajistí profesionální, skleněné Media Caddy s unikátním, elegantním designem.

Sestava většího počtu kancelářských pracovních míst v nevelkém prostoru nemusí být na úkor pohodlí. Profilované pracovní kancelářské stoly ergonomického tvaru usnadní optimální rozmístění. Hlubší strana stolní desky je ideálním místem pro monitor. Pracovní kancelářský prostor lze podstatně zvětšit díky přistaveným stacionárním kontejnerům. Panely montované ke stolním deskám zvukově izolují pracovní prostor a pomáhají při práci v menších týmech. Komfort zvyšují rovněž detaily, např. poličky zavěšené na panelech, vhodné k ukládání kancelářských potřeb.

Kancelářskášatní skříň - praktická skříň na šaty je nezbytnou součástí každé kanceláře. Má standardní hloubku jako všechny skříně systému, proto ji lze snadno začlenit do skříňové sestavy. Rozměry: šířka 80 cm, hloubka 44,5 cm, výška 5 oh (189,5 cm) nebo 6 oh (228,5 cm).

Závěsná polička na stolní paravan připevněný ke kancelářskému psacímu stolu, vhodná na denně používané kancelářské potřeby. Polička rozšiřuje pracovní prostor kancelářského psacího stolu. Vyrobená z oboustranně melaminované desky, Kování je v barvě hliníku. Rozměry: šířka 60 cm, hloubka 22 cm, výška 18,6 cm

Čtvercový kancelářský stolek - volně stojící přídavný stůl vhodný pro krátké schůzky. Ve spojení s pracovním kancelářským stolem dokáže zvětšit pracovní plochu desky. Rozměry: 80 × 80, výška 72 cm

Zásuvky ve skříňkách sideboard - mobilní a multifunkční kancelářské skříňky sideboard jsou ideálním nábytkem do každé kanceláře. Jsou opatřeny prostornými kovovými zásuvkami s přehledným uspořádáním obsahu. Rozmístění věcí v zásuvce lze libovolně měnit podle individuálních potřeb. Rozměry skříňky sideboard: šířka 140 cm, hloubka 48 cm, výška 64,5 cm, skleněná tabule z tvrzeného satinovaného skla do výšky 2 oh nebo 3 oh.

Horizontální kabelový kanál ve skříňkách sideboard Důmyslně umístěný kabelový kanál uvnitř skříňky dovolí estetické vedení kabeláže od zařízení (notebook, lampa, projektor atd.) k liště s elektro zásuvkami. Stačí zaklopit a je uklizeno.

Závěsná kancelářská skříňka combi - nástěnná skříňka vhodná do zasedacích a konferenčních místností jako funkční nábytek k uložení dokumentů a konferenčního vybavení. Má dvoje dvířka uzamykatelná na klíč a dvě otevřené poličky. Rozměry: šířka 160 cm, hloubka 42 cm, výška 38,5 cm.

Skříňka se zásuvkami - prostorná skříňka se zásuvkami na závěsné pořadače umožňuje optimální skladování a archivaci dokumentů. Stabilitu skříně při otvírání zásuvek jistí vyrovnávací závaží. Rozměry: šířka 80 cm, hloubka 44,5 cm, výška 2 oh (81,5 cm) nebo 3 oh (114,5 cm).

Regál se skleněnou zadní stěnou - dekorativní prvek interiérového vybavení kanceláře. Zadní stěna regálu je vyrobena z tvrzeného satinovaného skla. Rozměry: šířka 160 cm, hloubka 44,5 cm, výška 3 oh (114,5 cm).

Caddy Mobilní kancelářská skříňka, ideální jako součást vybavení pracoviště nebo jako ergonomický nástroj pro vedení multimediálních prezentací.

Media Caddy - výjimečné spojení elegantního zpracování a vysoké funkčnosti. Mobilní kancelářský nábytek vyrobený ze satinovaného tvrzeného skla vhodný např. pro obsluhu multimediálních zařízení. Otvory v horní a dolní části umožňují vedení kabeláže. Rozměry: šířka 48 cm, hloubka 54,5 cm, výška 113 cm.

Prvky kancelářského nábytku Primo Space

 • Kancelářské Stoly Pracovní desky kancelářských stolů mají různé rozměry a tři druhy tvarů: obdélníkový, lichoběžníkový a rohový ve tvaru písmene L. Pro možnost vytvářet libovolné sestavy. Jsou vyrobeny z 28 mm dřevotřískové desky třídy e1, která je dýhovaná nebo oboustranně opatřená melaminem. Nohy mají obdélníkový průřez 30×70 mm, s povrchovou úpravou práškové barvy v odstínu hliník. Chromový designový prvek vytváří mezi deskou a kovovou konstrukcí stolu 10 mm mezeru. Obdélníkový psací kancelářský stůl propojený s kontejnerem, pravý nebo levý, o šířce 100 cm.
 • Kontejner je vybaven zásuvkami s pull-out pojistkou proti vypadnutí a centrálním zámkem. Může být vyroben v různých odstínech a rozdílné povrchové úpravě než deska stolu.
 • Přídavné kancelářské stoly Přídavné stoly zvětšují pracovní plochu stolu a umožňují lépe uspořádat prostor. Přídavné desky lze zvolit pro tři varianty stolů: obdélníkový stůl s hloubkou 80 cm a 100 cm a stůl ve tvaru „L“
 • Konferenční kancelářské stoly Z konferenčních stolů lze sestavit různě velké zasedací místnosti. Jsou vyrobeny z 28 mm dřevotřískové desky třídy e1, která je dýhovaná nebo oboustranně melaminovaná. Nohy jsou opatřeny práškovou barvou v odstínu hliník. Chromový designový prvek vytváří mezi deskou a kovovou konstrukcí stolu 10 mm mezeru. Konferenční stoly 140×80 cm lze spojovat pomocí spojovacích prvků.
 • Čalouněné panely montované přímo na stěnu nad skříněmi 2 oh, 3 oh, 4 oh. Šířkou odpovídají rozměrům skříní. Jsou vyrobeny ze dvou vrstev – dřevotřískové a měkké dřevovláknité desky. Jako finální vrstva je použita potahová látka. Umožňuje použití připínáčků. Volně stojící stěny rozdělují prostor a zvukově izolují pracoviště. Jsou jednostranně nebo oboustranně čalouněné. Vyrobeny jsou z 18 mm dřevotřískové desky třídy e1, která je oboustranně melaminovaná. Nástěnka je zhotovena z 8 mm měkké dřevovláknité desky, potažené látkou. Dvě kovové podpůrné nožičky, v práškové barvě odstínu hliník nebo chromované.
 • Poličky - desková polička dýhovaná nebo oboustranně melaminovaná, o tloušťce 28 mm. Maximální zatížení poličky 30 kg. Nástěnná polička ze satinovaného skla. Maximální zatížení poličky 15 kg. Polička ze satinovaného skla na skříňku. Maximální zatížení poličky 20 kg. Závěsná polička na panely, desková, oboustranně melaminovaná, o tloušťce 18 mm. Ceny jsou uvedeny v ceníku Easy Space.
 • Doplňkový kancelářský nábytek Caddy – mobilní, multifunkční skříňka vyrobená z 18 mm dřevotřískové desky třídy e1, která je dýhovaná nebo oboustranně melaminovaná. Dvířka – vertikální uzamykatelná žaluzie. Rozměry: šířka 48 cm, hloubka 48 cm, výška 103 cm. Media caddy — univerzální, celoskleněný mobilní stolek z tvrzeného satinovaného skla pro obsluhu multimediálních zařízení. Nábytek spojuje estetiku provedení s vysokou funkčností. Lze ho použít v zasedacích místnostech i jako doplněk psacího stolu. Rozměry: šířka 48 cm, hloubka 54,5 cm, výška 113 cm. Maximální zatížení desky 20 kg. kancelářské stolky. 
 • Stolek na jedné noze se skleněnou satinovanou deskou o tloušťce 12 mm a průměru 80 nebo 100 cm. Stolek na jedné noze s dřevěnou deskou o tloušťce 28 mm a průměru 80 a 100 cm. Čtvercový stolek 80 × 80 cm, s výškou 72 cm nebo 55 cm a dýhovanou nebo oboustranně melaminovanou dřevěnou deskou.
 • Kancelářské kontejnery - kontejnery jsou vyráběny v pojízdné nebo stacionární verzi. Jsou vyrobeny z 18 mm dřevotřískové desky třídy e1, dýhované nebo oboustranně melaminované. Horni desky sou ze stejné dřevotřísky o tloušťce 12 mm. Zásuvky jsou vybaveny 100% nebo částečným vysouváním. Kontejnery s úplným vysouváním jsou opatřeny vyrovnávacím závažím. Stacionární kontejnery mají kovové nožky s rektifikací.
 • Kancelářské skříně - dostupné v několika typech: skříně s dřevěnými křídlovými dvířky, skleněnými křídlovými dvířky, posuvnými skleněnými dvířky, žaluziovými dvířky, regály šířky 80 cm nebo 160 cm, regály se skleněnou zadní stěnou, skříně se zásuvkami na závěsné pořadače, skříňka Combi, závěsná skříňka Combi, mobilní skříňka. Hloubka kancelářských skříní: 44,5 cm, kromě závěsné skříňky Combi: 42 cm.
 • Mobilní skříňky mají skleněné panely do výšky 2 oh nebo 3 oh. Skříně s posuvnými a žaluziovými dvířky a regál se skleněnou zadní stěnou jsou vyrobeny z dřevotřísky třídy e1, s tloušťkou 25 mm (korpus), 12 mm (zadní strana), 18 mm (poličky). Ostatní skříně jsou vyrobeny z dřevotřísky, s tloušťkou 18 mm (korpus, zadní strana a čelo), 12 mm (horní deska). Dvířka skleněných kancelářských skříní jsou vyrobena ze satinovaného skla. Žaluzie jsou vyrobeny z PVC. Všechny typy skříní mají kovové rektifikovatelné nožky. Skříně se zásuvkami na závěsné pořadače jsou vybaveny vyrovnávacím závažím. Ve skříních s dřevěnými a skleněnými křídlovými dvířky, posuvnými skleněnými dvířky, žaluziovými dvířky lze jako doplněk namontovat rám na závěsné pořadače.

​Pro zaslání více informací nebo cenové nabídky nás můžete kontaktovat zde.

kancelářský nábytek Primo Space

Top