Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK

kancelářský nábytek ROOT

kancelářský nábytek ROOT

Tato řada kancelářského nábytku je inspirována přírodou s designem domácí kanceláře. Dřevěné nohy jsou hlavním prvkem nábytku Root. Díky podnoží z masivního dřeva působí stoly elegantně a stabilně. Moderní kancelářský nábytkový systém Root vytváří domácí atmosféru tím, že nabízí také zajímavý výběr barev a povrchových úprav stolových desek a předělů, které nejsou vždy typické pro běžné kancelářské prostory.

Root je vhodný nejen pro vytvoření malých, útulných a domácích kanceláří, ale také pro velké kancelářské prostory založené na koncepci otevřeného prostoru se všemi potřebnými pracovními zónami. V moderních kancelářských interiérech hraje hlavní roli výběr kvalitních přírodních materiálů, vhodné rozmístění, ergonomie, příjemné i funkční osvětlení, akustická pohoda, živé rostliny a vše, co nám dělá pobyt v kanceláři příjemnější. Root přináší dotek přírody.

Masivní podnoží z jasanu vytvoří pocit luxusu v jakémkoli interiéru, kam jej umístíme. Je vhodný do kanceláří, kaváren, společenských prostor, recepcí, jednacích místností, atelierů, stejně dobře působí i v privátním sektoru. Jeho variabilita stolových možností je téměř nevyčerpatelná. Konferenční stolky jsou navíc ve dvou výškách a velikostech, které se dají zkombinovat jak s nízkým sezením, tak i křesly vyššími. Systém nabízí i úložné prostory, takže si lze vytvořit interiér na míru z kombinace jednotlivých produktů. Lze mluvit o pohodové atmosféře, kterou takovýto nábytek dokáže vnést do interiéru. A pouhou změnou dezénu desky stolu získáte další „rozměr“ – vizuální.

Tento nábytek přinese do vašich kancelářských prostor osobitost spojenou s funkčností. Díky tomu, že jsou bočnice vyrobené z přírodního materiálu - jasanu, jsou i kresba let a jejich barevný odstín pokaždé trochu jiné. Proto je také každý stůl originál. Na výběr máte z bílé a dubové desky pro kancelářské stoly nebo stejných barev doplněných o černou a kamenně šedou pro stoly určené do konferenčních místností. Tyto dvě barevné varianty mají desku stolu opatřenou z laminátového materiálu PerfectSense Topmatt. Jeho matný povrch má velmi dobrou odolnost proti otiskům a vydrží i hektické pracovní tempo.

Stoly řady Root jsou vybaveny hned několika praktickými doplňky – háčky na tašky nebo průchodkami pro kabely, které je šikovně schovají z povrchu stolu, a vám tak zbyde více prostoru na práci samotnou. Na stoly navazuje i nabídka nízkého sezení, která užívá stejného typu podnože. Root je nová řada kancelářského nábytku charakteristická kombinací masivního dřeva s elegantními tvary. Jednoduchý, minimalistický a vhodný pro jakékoliv kancelářské použití… to je kolekce Root.

Technické detaily: 

 • Laminovaná stolová deska s ABS hranou 2 mm Tloušťka: 25 mm
 • Rektifikace stolu: 742 - 752 mm
 • Minimální rozměry stolu: 1200 x 700 mm (délka x šířka)
 • Maximální rozměry stolu – deska z jednoho kusu: 2400 x 1200 mm (délka x šířka)
 • Bočnice podnoží je zhotovena z přírodního materiálu a z těchto důvodů se kresba let a barevný odstín dřeviny mohou lišit
 • Podélné nosníky jsou ocelové svařované profily 40 x 20 x 2 mm

Materiály a barevnost:

 • Barevné provedení stolových desek pracovních stolů: bílá, dub
 • Barevné provedení stolových desek konferenčních stolů: bílá, dub, černá PerfectSense Topmatt
 • Barevné provedení kovových prvků podnoží: bílá, Možnosti dostupnost v různých rozměrech i v konferenčním provedení
 • Možnost benchových pracovišť, část desky může být výklopná nebo s průřezem pro lepší přístup do kabelového kanálu
 • Lze vybavit bohatým příslušenstvím - paravány včetně držáků, důmyslné vertikální i horizontální prokabelování, držáky CPU, elektrifikace, zákryt nohou, držák na tašky

Stůl nabízíme i v konferenční variantě, spolu s kontejnery či úložnými systémy tvoří Root ucelenou nábytkovou řadu. Možnost kombinace s nízkým sezením se stejným typem podnoží Root. Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o tomto produktu nás neváhejte kontaktovat. Vzorové pracoviště kancelářského nábytku Root můžete také vyzkoušet osobně na naší vzorkovně.

kancelářský nábytek ROOT

Top