LUK NÁBYTEK

konferenční skládací křeslo REEF

skládací křeslo s psacím stolkem REEF design_Stefano Sandona_Sabrina Bettini

Konferenční pohodlné sezení s psacím tabletem Reef, primárně koncipované pro konferenční sály, působí díky svým moderním a dynamickým liniím a jedinečnému stylu mimořádně jednoduše a svěže. Sklopný stolek - tablet je doplňkovou možností, která zvyšuje funkčnost, všestrannost a produktivitu: naprosto ideální pro velké konferenční prostory.

Konferenční křeslo s psacím tabletem Reef lze pouhými čtyřmi jednoduchými pohyby složit pro snadné uskladnění a uvolnění prostoru pro jiné využití místnosti. V kancelářském prostředí se konferenční křeslo Reef s psacím tabletem Reef skvěle hodí při vytváření sofistikovaných čekáren nebo se díky elegantnímu designu používá jako křesla pro návštěvy a sezení do reprezentativních zasedacích a školících místností.

VERZE KŘESLA S PSACÍM TABLETEM

Skládací křeslo Reef lze vybavit skládacím sklopným psacím stolkem; je navrženo tak, aby splňovalo funkční potřeby víceúčelových veřejných prostor s častými a rychlými požadavky na změny uspořádání, jako jsou kongresy, semináře, konference, hotely, školicí střediska a čekárny.

SKLÁDACÍ MECHANISMUS KŘESEL

Boční područky lze díky jedinečnému mechanismu sklopit tak, aby překrývaly opěradlo, takže na konci jednání můžete křesla snadno zavřít a naskládat je k uskladnění do jiné místnosti. Lehké a originální konferenční křeslo jsou k dispozici ve velké škále barev a potahů, jako je kůže, vinyl, vlna a nehořlavá látka.

KŘESLO ŠETŘÍCÍ MÍSTO VE VÍCEÚČELOVÉM PROSTORU

Ve složeném stavu se s křeslem snadno manipuluje a zabírá malý prostor ke skladování. Toto velmi pohodlné křeslo s řadou užitečných doplňků je ideální pro posluchárny, konferenční sály, školicí střediska, zasedací místnosti, ale i čekárny. Křeslo opatřené psacím stolkem poskytuje díky moderním a dynamickým liniím vynikající komfort.

Křeslo Reef, které lze vybavit sklopným psacím stolkem; je navrženo tak, aby splňovalo funkční potřeby víceúčelových komunikačních prostor s častými a rychlými změnami uspořádání. Naše nabídka konferenčního sezení zahrnuje také skládací křesla ClacViviana a Kimono. Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o tomto produktu nás neváhejte kontaktovat.

konferenční skládací křeslo REEF

Top

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.