LUK NÁBYTEK

konferenční skládací stůl FLIB

Flexibilní , velmi kvalitní skládací stoly Flib se dovedou v okamžiku přizpůsobit každé situaci. Systém konferenčních stolů Flib umožňuje vytvořit libovolnou sestavu během několika chvil. Konferenční skládací stůl Flib je mobilní, skladný a manipulace s ním je až překvapivě snadná. Díky systému Flib změníte kancelářský prostor doslova několika pohyby. A když pro něj zrovna nemáte využití nezabere mnoho místa. Složený čeká na další úkoly.

Během pracovní porady se vhodně uplatní prostorný sklopný konferenční stůl, na kterém se uloží nejenom notebooky, ale rovněž nápoje nebo drobné pohoštění. Flib potřebuje ke splnění tohoto požadavku jen několik okamžiků. Místo pro dlouhé porady či konference pro větší počet lidí může vzniknout prakticky všude. Jakýkoli prostor se dá průběžně plynule modifikovat. Sestavu pro práci nebo jednání lze snadno zvětšovat a zmenšovat v závislosti na momentálních potřebách. Ty se mohou v době dlouhých schůzek několikrát změnit. Flib si dokáže poradit s každým prostorem a elegantně se vypořádá i s problémem nedostatku místa – účastníci schůzky se mohou soustředit pouze na práci.

Systém konferenčních stolů Flib je neobyčejně mobilní. Uspořádání místnosti, ve které se má uskutečnit školení je záležitostí několika kroků. Skládací stoly se sklopnou deskou jsou vždy připraveny k použití. Rozmanité prvky systému umožňují dosáhnout nejefektivnějšího uspořádání pracovních desek. Vždy záleží na požadavku konkrétního školení. Je důležité vytvořit příjemné prostředí pro jeho účastníky – příliš mnoho nábytku tvoří zbytečný odstup, naopak příliš málo způsobuje nepohodlí posluchačů. Flib nezná tento problém. Není-li právě potřebný, okamžitě se odsouvá do pozadí. V podstatě se dá říct, že Flib mění význam slova „přestavět nábytek“. V našem případě se už nejedná o časově ani fyzicky náročnou práci.

Vznikne-li náhle potřeba uspořádat operativní schůzku, je dobré mít po ruce sklopné stoly Flib. Bleskově se rozkládají a ve chvíli vytvoří komfortní, funkční místo pro krátký dialog, výměnu nápadů nebo tvorbu úvodních náčrtů, plánů, obrázků či poznámek. Velkou předností je i mobilita stolů Flib. Pokud se schůzka neočekávaně prodlouží, jsou stoly na kolečkách nedocenitelnou výhodou. Bez problému přemístíte jednání na jiné místo včetně všech rozložených dokumentů, počítačů a jiného příslušenství. Flib je nábytek, který se aktuálně přizpůsobí potřebám uživatelů.

Systém Flib obsahuje jen několik elementů. Jsou však vysoce funkční, mobilní a snadno použitelné. Dovolí jednoduchým způsobem vytvořit různé sestavy a díky tomu je možné, proměnit jednu místnost za několik okamžiků z konferenčního sálu na místnost pro školení či poradu zaměstnanců. Tvůrci systému mysleli i na komfort. Spojovací prvky slouží pro pohodlné a bezpečné vytvoření stolních sestav. Nespornou výhodou systému je snadná skladovatelnost v malém prostoru. Díky sklápěcím deskám konferenční stoly Flib zabírají ve skladu jen málo místa.

Napojování konferenčních skládacích stolů Flib je intuitivní a jednoduché. Umožňuje vytvářet libovolné sestavy, přesně podle Vašich potřeb. Na spodní straně stolních desek se nacházejí speciální kovové úchytky, které umožní snadné napojování jednotlivých dílů a tím pádem i zvětšení pracovní plochy. K dokonalému vyrovnání okrajů slouží čtyři kovové spojky umístěné na hranách desek. Nabídku mobilních konferenčních sklopných stolů Flib naleznete zde

V naší nabídce také najdete stoly se sklopnou deskou SOCRATE.

konferenční skládací stůl FLIB

Top

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.