Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK

konferenční stoly EASY SPACE

konferenční stoly Easy Space

Univerzální a plně funkční stoly jednoduchého designu vytvářejí esteticky příjemný a efektivní pracovní prostor splňující rozmanité potřeby uživatelů. Tvary a rozměry konferenčních stolů Easy Space jsou zvoleny tak, aby vytvářely mnoho různých konfigurací, které splňují všechny požadavky moderních kancelářských konferenčních nebo zasedacích místností.

Stolové desky jsou vyrobeny z dřevěné dřevotřískové desky o tloušťce 25 mm, třídy E1 v několika atraktivních dekorech. Stolové nohy jsou kulatého nebo čtvercového profilu v povrchových úpravách chrom, matná stříbrná, bílá, černá nebo šedá. Stoly "barel" s kulatými nebo čtvercovými nohami lze volitelně vybavit ručním nastavením výšky (740-860 mm). Volitelně lze použít elektrický port.

Stoly se vyrábějí v několika tvarech a širokém rozsahu rozměrů. Všechny stoly mohou být vybaveny horizontálním a vertikálním vedením kabelů. Stoly se dodávají ve 2 typech:

  • nohy - čtvercové (50 × 50 mm) ocelové nohy, volitelně výškově nastavitelné (740 - 860 mm)
  • nohy - kulaté (Ø50mm), volitelně výškově nastavitelné (740 - 860 mm)

Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o tomto produktu nás neváhejte kontaktovat.

konferenční stoly EASY SPACE

Top