Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK

křesla a pohovky VENUS

křesla a pohovky VENUS

Produktovou řadu pohovek a křesel Venus charakterizuje atraktivním jednoduchý design a široké možnosti použití. Jednotlivé modely zahrnují jednomístná křesla a dvojmístné pohovky. Tyto modely mohou být použity jednotlivě nebo se pomocí stolků dají spojovat do různých sestav. Otočné modely s kruhovou nebo 4 - ramenou podnoží jsou designově zajímavé a příjemné pro uživatele.

Provedení a výběr materiálů zaručuje dlouhodobě neměnný vzhled a pohodlné sezení. Pro vybrané modely křesel a pohovek je možno vybrat atraktivní povrchové úpravy rámů v různých barevných provedeních. Na výběr je z barev modrá (RAL 5024), červená (RAL 3000), zelená (RAL 6021) a žlutá (RAL 1002). Odstíny barev byly vybrány tak, aby ladily k sortimentu látek.

Křesla a pohovky Venus vybavené čtyřnohou podnoží, mohou být nekonečně spojovány do sestav pomocí stolových desek dvou tvarů a velikostí. Možných sestav a tvarů je celá řada a záleží jen na přání uživatele a daném prostoru. Samotná podnož je dostupná v povrchové úpravě chrom nebo prášková barva. Pro zaslání více informací o tomto produktu nás neváhejte kontaktovat. Tento produkt můžete také zakoupit přímo na našem e-shopu.

křesla a pohovky VENUS

Top