Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK

křeslo VIDEN

kancelářské křeslo VIDEN

Moderní křeslo se zajímavým a poutavým designem, který dokonale odpovídá skandinávskému stylu. Kancelářská křesla Viden jsou ergonomická, funkční a hlavně velmi pohodlná při používání. Křeslo má všechny funkce, které zajišťují optimální přizpůsobení individuálním potřebám uživatele.

Štíhlý a elegantní tvar a široká škála ergonomických vlastností činí židle Viden optimálním řešením pro kanceláře, které jsou uspořádány moderním a pohodlným způsobem. Viden je známkou péče o zaměstnance. Viden - židle v jednoduchém a praktickém skandinávském stylu. Každý prvek křesla je špičkové kvality.

Speciálně tvarované opěradlo, které se zužuje nahoru, umožňuje volné boční pohyby při zachování stabilní opory páteře. Opěradlo se přizpůsobuje vzadu a poskytuje správnou podporu opěradla v bederní oblasti. Zádová opěru je možno zvolit v nízkém nebo vysokém provedení s výškovou nastavitelností v rozsahu 70 mm. Opěradlo křesla následuje pohyb zad uživatele a poskytuje odpovídající podporu.

Křesla Viden jsou opatřena technologii AirCare ™. Systém AirCare ™ je založen na ergonomické technologii sedadel, která se přizpůsobuje přesnému tvaru a velikosti těla a reaguje na každý pohyb.

Systémy AirCare ™ poskytují:

  • individuálně tvarované ergonomické sezení
  • dynamické sezení • stimuluje stabilitu těla uživatele
  • podpora správné pozice sezení

Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o tomto produktu nás neváhejte kontaktovat.

křeslo VIDEN

Top