Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK

luxusní kancelářské křeslo GALILEO

Luxusní kancelářské křeslo GALILEO. Nové myšlení – nové sezení Se svým noblesně elegantním vzhledem kancelářské křeslo GALILEO nově definuje technologii zdravého sezení. Pokročilá technologie se tu snoubí se životním stylem: jedinečná kombinace estetické nápaditosti a ergonomicky zaměřené inovace, kterou musíte zažít na vlastní kůži.

Inteligentní pohodlné sezení – dokonalá ergonomie. Luxusní křeslo, které automaticky následuje každý pohyb; opěradlo, které se vytvaruje jako druhá záda a poskytuje oporu obratel po obratli a sedák, který se automaticky přizpůsobí svému uživateli – to je GLIDE-TEC+, inteligentní a pohodlné sezení patentované po celém světě společností Grammer Office. Patentovaná inovace.

Do kancelářské židle GALILEO jsou zabudovány čtyři celosvětově uznané patenty. Jedná se o patenty na podporu lordózně-kyfózního pohybu zad, na opěradlo pohybující se do 3 stran, na nastavitelnou hloubku sedáku a na automatické přizpůsobení se hmotnosti. GALILEO, nový výtvor společnosti Grammer Office, představuje stejně jako velký vědec Galileo Galilei revoluční inovace. Se svým noblesně elegantním vzhledem luxusní kancelářské křesla GALILEO nově definují technologii zdravého sezení. Pokročilá technologie se tu snoubí se životním stylem: jedinečná kombinace estetické nápaditosti a ergonomicky zaměřené inovace, kterou musíte zažít na vlastní kůži.

Mechanismus kancelářských židlí GLIDE-TEC+ vám zaručuje: Efektivnější práci GLIDE-TEC+ vás udržuje v pohybu a zároveň umožňuje pohodlnou práci v každé sedací poloze, protože ruce jsou stále v kontaktu s psací plochou nebo klávesnicí. Pohodlnější sezení Protože záda potřebují pohyb i při sezení. Díky jedinečnému lordózně-kyfóznímu patentu umožňuje GLIDE-TEC+ ergonomicky žádoucí střídání prohnutých a zakulacených zad a poskytuje zádům oporu v každé poloze. Více relaxace S technologií GLIDE-TEC+ budete svěží i na konci dlouhého pracovního dne. Naše technologie zdravého sezení zabraňuje aktivnímu namáhání v každé poloze – krk se nepřepíná, hlava zůstává svěží. Snazší ovládání GLIDE-TEC+ vám umožňuje usadit se, jak chcete. Jedinou páčkou si nastavíte požadovanou výšku sedáku – o zbytek se automaticky postará GLIDE-TEC+.Luxusní manažerská kancelářská židle GALILEO se vám přizpůsobí tak, abyste vždy seděli zdravě a pohodlně.

Kancelářská židle Galileo v přehledu: Manažerská otáčecí židle: patentovaná technologie GLIDE-TEC+ | patentovaný lordózně-kyfózní pohyb zad | patentované opěradlo pohybující se ve třech směrech | patentované automatické nastavení dle hmotnosti | Výrazné prošívání na sedáku a opěradle | široký výběr vysoce kvalitního čalounění | Pětiramenný kříž z tlakově litého hliníku v leštěném provedení nebo s práškovým lakem v eloxované stříbrné barvě | Multifunkční područky, které lze výškově nastavit (v rozsahu 100mm) i otáčet (30° dovnitř, 60° ven) Volitelné: | výškově nastavitelná podpěrka hlavy | patentované, snadno použitelné nastavení hloubky sedáku Jednací židle s konzolovou podnoží Elegantní design, luxusní vzhled a prvotřídní zpracování – GALILEO splňuje ty nejvyšší požadavky i na doplňkový nábytek. V kombinaci s kancelářskou židlí vnáší tato konferenční židle nádech luxusu do každé místnosti. Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o těchto křeslech nás můžete kontaktovat přímo zde

luxusní kancelářské křeslo GALILEO

Top