LUK NÁBYTEK

luxusní kancelářský nábytek SITAGINLINE EXECUTIVE

luxusní kancelářský nábytek SitagInline Executive

Exkluzivní řada kancelářského nábytku švýcarské výroby, který klade důraz na detail a spolu s elegantní praktičností současně velmi vytváří příjemné pracovní prostředí. Jasné designové linie, elegance a vysoká funkčnost jsou znakem výrobce kancelářského nábytku Sitag. Kancelářský nábytek SitagInline Executive je charakteristický špičkovým zpracováním a promyšleným designem. Ať už jsou to pečlivě zpracované fazetové hrany nebo celkový dojem z oboustranně dýhované překližky v kombinaci s podnožemi ve tvaru X, který tvoří lehký, zdánlivě plovoucí vzhled.

V kanceláři vybavené nábytkem SitagInline Executive nejsou viditelné žádné nevzhledné kabelové uzly. Všechny kabely jsou vnitřně upevněny. Volitelné délky kabelů a mediální připojení na míru jsou skryté díky nejnovějšího nábytkovému programu Sitag. Jednotný povrch nábytku má klidný a elegantní design. Police, skříně a zásuvky jsou vybaveny rovnoměrně dýhovanými zapuštěnými úchytkami, které zaručují tichý a plynulý chod. Nábytkový podpůrný systém hliníkových kolejnic kancelářských stolů umožňuje variabilní polohování stolových nohou a / nebo závěsné skříňky - v závislosti na požadavcích a přáních. Kožená podšívka a integrovaná podložka s perem v desce kancelářského stolu slouží k nejvyššímu komfortu. Veškerý nábytek je potažen nátěrem na bázi vody, který dává povrchu svou autentickou hlubokou strukturu.

Tento kancelářský exkluzivní nábytkový program je k dispozici s ušlechtilou dýhou ze skutečného dřeva s unikátními zrny, ale může být také vyroben se strukturovanou barvou nebo lakem - v závislosti na přání zákazníků. Všechny okraje programu jsou zaoblené - kancelářské stoly, vedlejší přístavný kancelářský nábytek nebo zásuvky. Exkluzivita v každém detailu je také zajištěna v rysech zásuvek a úložném nábytku, které jsou standardně pokryty pravou dřevěnou dýhou tak, aby se i uvnitř nábytku zachoval ušlechtilý charakter - craftmanship z Rheintalu.

Součástí kancelářské nábytkové řady SitagInline Executive je nábytkový program SitagInline Conference, který nabízí velký sortiment kancelářských luxusních konferenčních stolů v exkluzivních provedeních. Všechny nábytkové prvky SitagInline Executive ( kromě kovových částí, jako jsou stolové nohy ) byly vyvinuty a vyrobeny s velkou pozorností a dlouholetými zkušenostmi se zpracováním ve výrobních závodech ve švýcarském Sennwaldu. Tento nový exkluzivní nábytkový program je k dispozici od srpna roku 2017. Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o tomto produktu nás neváhejte kontaktovat.

luxusní kancelářský nábytek SITAGINLINE EXECUTIVE

Top

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.