Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK

moderní kancelářské židle

moderní kancelářské židle

Židle nadčasového designu vhodné do moderních kancelářských prostor i domácností. Tyto židle se jsou charakteristické čistými liniemi, lehkým vzhledem, kvalitou, pohodlným sezením a perfektním zpracováním.

ZERO_G design_Stefano Sandonà e Sabrina Bettini

Velmi zajímavá produktová řada židli z velmi lehkého materiálu velmi pevné konstrukce ve variantách s integrovanými područkami nebo bez područek. Rám je k dispozici bílý nebo černý, síťovina je černá a bílá, kříž je k dispozici polyamidový černý a bílý, leštěný hliník nebo matná stříbrná.

GRACE

Kancelářská židle s nadčasovým designem, čisté linie a ultra lehký vzhled, vysoce kvalitní síťovina na sedáku a opěráku židle zaručí nadstandardní pohodlí i při dlouhodobém používání, integrovaný houpací mechanismus.

VISION

Moderně konstruovaná kancelářská židle s prodyšným sedákem a opěrákem, minimalistický design skrývá synchronní mechanismus novým způsobem plně integrovaným do konstrukce židle.

EVERYDAY design_Paul Brooks

Originální série židlí, kde je dokonalá souhra minimalistického designu, funkčnosti, spolehlivosti a kvality. Everyday je výborným sezením do moderních interiérů, všude tam kde je vyžadováno moderní, ale přitom komfortní sezení, a do prostor, kde je vyžadováno sezení subtilního designu. V každém interiéru bude Everyday současně kvalitním sezením i jeho osobitou částí.

Perfektně zpracovaná skořepina židle z nylonu vyztuženým skelnými vlákny je v nabídce ve třech barvách - světle šedá, antracit a černá. Ovladač výškového nastavení židle je integrován do vlastní skořepiny. Houpací mechanismus, jímž je židle standardně vybavena, je zcela ukryt ve spodní části skořepiny židle.

Čalounění je možné volit ze dvou provedení. Jedním z nich je černá samonosná síťovina. Druhým je široká paleta barevných provedení 3D potahové látky Omega. Je možné volit také druh a provedení kříže a typ a design koleček.

Pro zasílání cenové nabídky nebo více informací nás neváhejte kontaktovat.

moderní kancelářské židle

Top