Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK

modulární pohovky a křesla RUBICO

pohovky a křesla do veřejných prostor RUBICO

Modulární systém navržený pro relaxační zóny v oblastech kreativních a interaktivních pracovních míst. Sezení Rubico nabízí mnoho různých řešení s jednoduchou instalací a možností budoucí proměny. Díky možnosti kombinace modulů různých tvarů lze vytvořit nespočet sestav sezení pro veřejné prostory.

Produktová řada Rubico také zahrnuje pohovky a křesla s vyššími bočnicemi, které zaručují akustickou pohodu a soukromí. Proto se tyto moduly skvěle hodí do zákaznických zón, bank, recepcí, ale také pro interiéry škol, pošt, galerií, nákupních center, nemocnic a ostatních veřejných prostor.

Konstrukce pohovek je z masivního dřeva, čaloun sezení je z kvalitní polyuretanové pěny. Nerovnosti podlahy lze vyrovnat pomocí rektifikačních kluzáků 0 – 10 mm. Nosnost je 120 kg pro 1 místo. Čalounění lze zvolit z velkého výběru látek a koženek. Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o tomto produktu nás neváhejte kontaktovat.

modulární pohovky a křesla RUBICO

Top