Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK

židle C1

ocelové židle C1 C2 design_Fabian Schwaerzler

Jemný trubkový ocelový rám s jednoduchým sedákem a opěradlem charakterizuje zajímavý design židle C1. Tyto židle jsou vhodné pro venkovní i vnitřní použití. Všechny verze těchto židlí jsou stohovatelné. C1.1 je základní verze této židle se štíhlým vzhledem a pevným rámem.

Tato produktová řada je realizována ve dvou verzích, přičemž jsou obě dvě založeny na společném trubkovém ocelovém rámu. Verze 1/1 má sedák a opěrák z celokovového plechu. Verze 1/4 je opět celá z lakovaného plechu s výřezem v sedáku a zádové opěře, což židli dodává ještě lehčí vzhled.

U verze C1.2 je rám a povrchové úpravy stejné s předchozí verzí, přičemž je její odlišnost je v přidání područek z ocelových trubek, které zvyšují její pohodlí a komfort. Tyto velmi kvalitní židle jsou skvělou volbou pro venkovní intenzivní použití. Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o tomto produktu nás neváhejte kontaktovat.

židle C1

Top