Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK

pohovky a křesla BLANCA

pohovky a křesla BLANCA

Velmi kvalitní a pohodlná křesla, pohovky a lavice moderního designu vhodné do kancelářských prostor, hotelů, galerií, čekáren a ostatních veřejných prostor. Produktová řada Blanca zahrnuje křesla s područkami nebo bez područek s různými typy podnoží a dvou až pětimístné pohovky opatřené područkami nebo verze bez područek. Dále je možno k verzím bez područek připojit přídavný – odkládací stolek. K dispozici je také varianta otočného a výškově stavitelného křesla na kolečkách.

Skořepina všech modelů křesel a pohovek je navržena jako monolitická konstrukce z vysoce kvalitní vstřikované studené pěny, vyztužené ocelovým rámem, konstrukce je ocelová v povrchové úpravě chrom. Křesla a pohovky řady Blanca nabízí vysoký komfort sezení a dlouhodobé zachování počátečního vzhledu a kvality. Pro zaslání více informací o tomto produktu nás neváhejte kontaktovat. Křesla a pohovky Blanca také můžete zakoupit přímo na našem e-shopu zde.

pohovky a křesla BLANCA

Top