Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK

pohovky a křesla NAUDU

kancelářské křesla a pohovky NAUDU

Pohovky a křesla Naudu jsou vhodná do kanceláří, recepcí, hotelů, knihoven i privátních interiérů. Toto sezení je charakteristické jednoduchým, moderním designem a pohodlným sezením. Díky možnosti širokého výběru materiálů, povrchových úprav a čalounění vytváří sofa a křesla Naudu otevřenou a útulnou atmosféru.

Tři typy základen a spousta možností povrchové úpravy znamenají, že celkový vzhled pohovek a křesel Naudu závisí na vaší vlastní fantazii. Každý prostor je tvořen tvary a barvami. Bez ohledu na typ prostoru se můžete spolehnout na sezení Naudu. Vypadá skvěle v moderní kanceláři, čekárně nebo v jídelně plné rostlin. Nadčasový design Naudu se hodí do každého stylu prostoru a elegantně jej doplňuje.

Každý potřebuje občas chvilku jen pro sebe. Hledáme tedy klidné a tiché místo, pohodlný nábytek a inspirativní prostor. Sofa Naudu je perfektní volbou pokud potřebujete zařídit útulnou, ale funkční domácí kancelář. Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o tomto produktu nás neváhejte kontaktovat.

pohovky a křesla NAUDU

Top