LUK NÁBYTEK

policové systémy do knihovny

policové modulární systémy pro knihovny

Vybavit knihovnu znamená co nejlépe zpřístupnit knihy veřejnosti. Policové systémy je vybavení, které nejvíce charakterizuje tato prostředí. Knihovna SOCRATE je charakterizována jako přizpůsobitelný modulární policový systém, snadno ovladatelný a schopný vyhovět neustále se vyvíjejícím potřebám knihoven.

SOCRATE je policová modulrání knihovna vhodná pro velké i malé knihovny. Její design, který je rozpoznatelný a zároveň zásadní, umožňuje jeho začlenění jak do historických architektonických prostředí, dokonce vedle již existujícího vybavení, tak do minimalistických, moderních a racionalistických projektů.

Díky pevné ocelové konstrukci a povrchové úpravě je knihovna SOCRATE spolehlivým a bezpečným produktem, protože splňuje požadavky na prostředí knihovny, veřejné i soukromé. Socrate je modulární policový systém s kovovou konstrukcí, který se vyznačuje vynikající konstrukční flexibilitou, která dokáže splnit širokou škálu potřeb z hlediska prostoru a stylu Displej stojan se 3 výklopnými panely z průsvitného methakrylátu, kovově šedé ocelové podpěry.

Police jsou z masivní nebo mikroperforované oceli mají zaoblenou přední hranu s dvojitou tloušťkou zabraňující poškození. Boční ukládání knih umožňuje přímé spojení se sloupkem. Mikroperforovaná police a boční strana usnadňují cirkulaci vzduchu, čímž zlepšují ventilaci knih a snižují nebezpečnou tvorbu vlhkosti. Posuvné a neodnímatelné pouzdro na knihy vyrobené z high-tech polymeru a pochromované oceli se vkládá do zadního závěsu polic z pevného nebo mikroperforovaného ocelového plechu.

Horní panel je vyroben z epoxidové oceli s práškovým nástřikem. Lze jej instalovat bez přerušení a umožňuje použít lepicí a / nebo magnetické nápisy na jedné straně a na druhé straně listy snadno zapadnou do diapozitivů. Označení podobné obálce je zcela z průhledného high-tech polymeru, které se aplikují na přední okraj polic z pevné nebo mikroperforované oceli. Oboustranná knihovna / jednotka na kolečkách. Ocelový rám s epoxidovým práškovým nástřikem, police s epoxidovým práškovým nástřikem z hladké nebo mikroperforované oceli. Police lze připevnit na vodorovnou nebo nakloněnou polohu.

Funkčnost moderní knihovny vyžaduje kromě regálových prvků také řadu dalšího vybavení a doplňků. Židle, stoly, dělicí prvky, značení, komunikační systémy, sloupky, koše na separovaný sběr odpadu, stojany na deštníky, věšáky na kabáty a mnoho dalšího. V nabídce máme všechny tyto prvky v různých tvarech, barvách a povrchových úpravách, abychom vyhověli různým typům potřeb knihoven. Široká škála funkčního vybavení s vytříbeným designem, které jsou zde prezentovány, může sloužit částečně jako příklad nebo inspirace řešení různých místností knihovny.

Tyto regálové systémy a další funkční prvky byly využity ve více než 500 projektech po celém světě. Uvedené vybavení knihoven je jedinečné nejen designem ale také univerzálností, robustním provedením, modularitou, snadnou instalací, bezpečností a údržbou. Snadno se přizpůsobují měnícím se potřebám veřejných i soukromých knihoven.

SNOWSOUND - akustická řešení do veřejných knihoven Tlumené ticho a vůně papíru jsou dva vjemy, díky nimž se okamžitě cítíme uvnitř knihovny. Akustický komfort je nezbytný při koncentraci a studiu ve veřejné knihovně. Proto je nezbytné odstranit potenciální zvukové dozvuky. Toho lze snadno dosáhnout pomocí produktů pohlcujících zvuk SNOWSOUND, které jsou vyrobenoy inovativními patentovanými technologiemi.

Námi nabízené panely pohlcující zvuk jsou k dispozici v mnoha barvách, tvarech a velikostech a lze je aplikovat na stěnu nebo strop nebo rozdělit místnosti nebo stoly. Tkaniny SNOWSOUND FIBER umožňují snížit dozvuk pomocí záclon nebo textilních dekoračních prvků. Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací nás neváhejte kontaktovat.

policové systémy do knihovny

Top

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.