Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK

policový systém SOCRATE OUTDOOR

venkovní policový systém SOCRATE OUTDOOR design_Mario Trimarchi, Caimi Lab

Socrate Outdoor je systém modulárního venkovního policového nábytku. Produktová řada Socrate Outdoor je navržena jako multifunkční systém. Policový systém Je vybaven příslušenstvím, které umožňuje přizpůsobit se jakémukoli z různých možností použití, které je možné na daném místě, ať už v malém nebo větším prostoru využít.

Každý prvek z této řady policového systému se skládá ze základního rámu, sloupků, vzpěrných křížů a roštů z pozinkované a lakované oceli, které podpírají kovové nebo mramorové police, držáky květináčů, pletiva a nádoby vyrobené buď z nerezové oceli, nebo z práškově lakované pozinkované oceli. Základní konstrukce, police a příslušenství policových systémů Socrate jsou k dispozici v různých barvách a lze je vzájemně kombinovat, aby bylo dosaženo individuálního chromatického efektu.

Díky svým konstrukčním vlastnostem a použitým materiálům jsou tyto výrobky vhodné pro použití i ve venkovním prostředí. Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o tomto produktu nás neváhejte kontaktovat.

policový systém SOCRATE OUTDOOR

Top