Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK

předěly a příčky SAFE DESIGN

paravány a předěly SAFE DESIGN

Projekt Safe Design vznikl, aby co nejlépe vyhověl novým potřebám v oblasti bezpečnosti a sociálního distancování v kancelářích a veřejných prostorech. Zástěny, předěly a paravány jsou vyrobeny z průhledného polykarbonátu nebo polypropylenu.

paravány a předěly Mitesco

Produktová řada předělů a paravánů z průhledného methakrylátu. Konzoly jsou z práškově lakované oceli a high-tech polymeru, dostupné v matné bílé nebo stříbrně šedé barvě. K dispozici jsou různé typy držáků: pro horní stojany tak, aby se mohly pohybovat panely na stole nebo s držáky upevněnými nahoře pomocí svorek nebo šroubů.

přepážky Arianna

Modulární systém s pružnými přepážkami. Panely jsou připevněny k stojanům buď mechanicky, nebo pomocí speciálních magnetických upevňovacích prvků, které usnadňují rychlou instalaci / vyjmutí panelů. Panely jsou z polykarbonátu nebo polypropylenu. Vzpěry v matně bílé nebo stříbrně šedé práškové oceli.

předěly a paravány Arianna

Systém modulárních předělů a dělicích paravánů z pružných prvků. Panely jsou z průhledného high-tech polymeru. Vzpěry jsou vyrobeny z matně bílé práškové oceli. Epoxidová práškově lakovaná ocelová konstrukce v matně bílé nebo stříbrně šedé barvě.

Batista - paravány s akustickou a bakteriostatickou látkou Trevira bioactive

Trevira Bioactive je látka s permanentními antimikrobiálními vlastnostmi, které zabraňují množení bakterií na vlákně a zlepšují čistotu. Systém paravánů Battista, je jednoduchý, elegantní a flexibilní. Sloupky paravánů a předělů jsou z epoxidové práškové oceli, litinové základny a části z chromované oceli z leštěného hliníku. Látka paravánů - tkanina z polyesterového vlákna Fiber 1, Trevira bioactive. Textilní slipcover je odnímatelný.

parávány a dělící příčky SEPA ROLLS s akustickou a bakteriostatickou látkou Trevira bioactive

Dělící příčky pohlcující zvuk vyrobené z bakteriostatických tkanin Snowsound Fiber 1, které jsou upevněny k chromované trubkové ocelové konstrukci, která vám umožní spojit několik předělů do řady nebo vytvořit rohovou sestavu. Trubková základna je opatřena kolečky umístěnými na koncích, které umožňují snadný pohyb. Textilní slipcover je odnímatelný.

Ulisse a Ulisse Inox

Modulární systém lavic s konstrukcí, sedadly a bočními stolky z perforovaného ocelového plechu potaženého epoxidem nebo z nerezové oceli AISI 304 se saténovým povrchem. Konstrukční prvky, nosníky a kónické základny jsou vyrobeny z epoxidové práškové oceli. Hliníková loketní opěrka je s práškovou povrchovou úpravou. Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o těchto produktech nás neváhejte kontaktovat.

předěly a příčky SAFE DESIGN

Top