Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK

recepční pulty CHECK-IN

Recepce CHECK-IN

Check-in tvoří přední a boční recepční panely, které je možné instalovat k stolům z řady Easy Space nebo SQart. Pomocí systému je možné vyčlenit prostor recepce jenom z přední části, nebo použít boční panely a vytvořit konfiguraci tvaru L nebo U. Boční díl může skrýt celý pracovní stůl nebo jen jeho část – podle Vašich požadavků. Ze strany uživatele může být panel vybaven čalouněnou nástěnkou.

Recepční panely Check-in jsou sestaveny z kancelářských stolů řady Easy Space nebo SQart a předních a/nebo bočních panelů které jsou přimontovány k desce stolu. Čelní panely jsou dostupné v několika variantách:

  • centrální recepční panel
  • levý recepční panel
  • pravý panel
  • oboustranný panel (jednoduchý, může být montován s levým a pravým bočním panelem)

Přední a boční panely recepce jsou vyrobeny z 25mm oboustranně laminované dřevotřísky třídy E1. Na čelní straně je panel opatřen třemi kusy čalouněné desky o síle 18mm. Mezi čalouněnými pruhy je mezera 18mm. Každá deska je opatřena rychloupínacím spojem (ve čtyřech rozích pro panely délky 110cm a s jedním centrálním spojem navíc pro panely delší než 110cm) Desky jsou několikanásobně demontovatelné – lze je libovolně namontovat a odmontovat či vyměnit bez asistence odborníka.

Čalouněné recepční panely nejsou vhodné pro použití připínáčků. Přední panel je opatřen horní deskou 25cm širokou, vyrobenou z 18mm oboustranně laminované desky. Volitelně může mít přední panel polstrování na straně uživatele. Čalouněný panel je vyroben z 8mm měkké dřevovláknité desky s textilií. Přední a boční panely jsou spojeny vačkou a hmoždinkami pod úhlem 45°; a ke stolní desce jsou montovány kovovými úchyty z vnitřní strany, pod pracovní plochou. Recepční panely nabízejí vyšší úroveň funkčnosti. Výrobek je dodáván v kompletním balení pro montáž zákazníkem.

V naší nabídce recepčních pultů také naleznete recepce atraktivního designu řady VELUM nebo laminované recepční sestavy, které můžete zakoupit přímo na našem e-shopu. Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o recepcích CHECK-IN nebo VELUM nás můžete kontaktovat přímo zde.

recepční pulty CHECK-IN

Top