Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK

recepční pulty VELUM

Atraktivní recepční pulty vynikají moderním vzhledem, kvalitou, jednoduchou a rychlou montáží. Tyto modulární recepce se skládají z nízkých rovných dílů, rohových, vysokých rovných dílů a skříněk. Recepční modulu jsou pevně spojeny skrytými kovovými prvky, každá modulární recepční jednotka je vybavena rektifikačními nožkami s možností 10mm nastavení, vysoké moduly jsou opatřeny levými nebo pravými kabelovými porty. Recepce jsou přizpůsobeny pro dovybavení kancelářským nábytkem, skříňkami či kontejnery řady Easy Space.

Modulové struktury recepčních pultů Velum umožňují vytvářet jak jednoduché tak i složitější sestavy recepcí. Díky široké škále prvků je možno vytvořit několik pracovních míst. Výběr různých komponentů umožňuje sestavit individuální recepční pracoviště. Její jednoduchá elegance zdůrazní charakter každého kancelářského interiéru. Může sloužit jako tradiční recepce nebo jako klientský servis v bance, autosalonu, ordinacích atd.

Čelní recepční panely je možno čalounit několika atraktivními látkami a kombinovat je s dekory korpusů což umožňuje přizpůsobit vzhled recepcí firemním barvám. Použití barevných panelů pomůže sestavit velmi elegantní recepce, příjemné pro vaše návštěvníky a zákazníky, efektivní pro zaměstnance. Tyto recepce působí reprezentativně, uspořádaně a jistě zanechají v zákazníkovi dobrý dojem o vaší firmě a nabízí funkční a ergonomické řešení pro tyto specifické kancelářské prostory. Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o recepcích Velum nás kontaktujte zde. Dále také nabízíme typizované recepční moduly přímo na našem e-shopu: kancelářské recepční pulty nebo atraktivní recepční panely CHECK-IN.

recepční pulty VELUM

Top