Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK

stoly 21

STOLY 21

Stoly jsou navrženy tak, aby umožňovaly sestavení různých konfigurací ve stejném prostoru. Umožňují dynamický přístup výuky ve třídě a podporují nejen interakci mezi celou třídou, ale také mezi skupinami.

Geometrie těchto stolů byla navržena tak, aby podporovala ve třídách vytváření různých pracovních prostředí a oblastí sdílení a zajišťovala ergonomii uživatelů a dobré držení těla. Se 3 pozicemi umožňuje psaní na levé straně, přímé nebo středové, reagovat na různé potřeby studentů při psaní levou nebo pravou rukou.

Stoly 21 se díky moderní technologii a inovativnímu řešení pro vzdělávání staly inspirativním nábytkem do každého školního prostoru. Každý díl stolu je kvalitní, funkční a bezpečný. Vyrábí se v souladu s předpisy o ochraně životního prostředí, prostřednictvím recyklovatelných certifikovaných surovin a efektivních výrobních procesů.

V poslední době se i ve školách prosazuje coworking. Tento pracovní systém vyžaduje agilitu, flexibilitu, efektivitu a především spolupráci a týmovou práci. Stoly produktové řady 21 požadavkům na moderní výuku plně vyhovují.

Základní charakteristika stolů 21:

  • odolné, robustní a vysoce kvalitní materiály použité při výrobě
  • ergonomie – podporují správné držení těla
  • výškově nastavitelné
  • vhodné pro pro praváky i leváky
  • nastavitelná výška pro děti i dospělé

V případě zájmu o zaslání cenové nabídky nebo více informací o tomto produktu nás neváhejte kontaktovat.

stoly 21

Top