Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK

stůl ULISSES

stůl ULISSES

Elegantní multifunkční stůl se sklopnou stolovou deskou ideální pro vybavení reprezentativních kanceláří, kongresových sálů a zasedacích kancelářských prostor. Stůl je charakteristický rámem z lakované oceli obdélníkového průřezu (80 x 60 mm) a nožek ze slitiny hliníku. Konstrukce s brzdovými kolečky, je k dispozici s kompletně lakovanými nohami v bílém, šedém, černém odstínu nebo s lakovaným rámem a nožičkami z broušeného hliníku.

Stoly Ulisses můžou být opatřeny různými stolovými deskami: melamin (tloušťka 25 mm), lesklý bílý HPL s možností popisování (tloušťka 27 mm) nebo nejnovější povrchovou úpravu desek MDF „Perfect Sense“ (tloušťka 22 mm), anti-fingerprint.

Stejně jako skládací stůl Archimede, může být Ulisses vybaven také špičkovými spojovacími konektory, různými kompozicemi elektrických přípojek a systémy vedení kabeláže. Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o tomto produktu nás neváhejte kontatovat.

stůl ULISSES

Top