LUK NÁBYTEK

TEPEE

TEPEE design_ Hilary Birkbeck

Tepee: oddělte se od rušivých akustických podnětů v kancelářích Hluk, neustálé spěchání, zvonění - bzučení mobilních zařízení, hlasité rozhovory a blikající okna na monitorech - v současné kanceláři jsme rozptýleni mnoha různými podněty, které nám zabraňují soustředit a pracovat efektivně.

Potřebujeme řešení, která nám pomohou izolovat se od našeho okolí. Není však vždy možné navrhnout dostatečný počet samostatných místností nebo prostornou knihovnu, kde se každý může soustředit. V těchto případech se ukázalo, že implementace řešení v otevřených prostorech je velmi užitečná.

Svobodné uspořádání kancelářských prostor

Tepee, navržená britskou designérkou Hilary Birkbeck, nejen zvyšuje funkčnost kanceláře, ale také obohacuje o jedinečný vzhled.Panely z tepelně tvarované plsti na dřevěné konstrukci, jsou nejdůležitějšími prvky systému. Připomínají lehce zvlněnou střešní krytinu, ale jsou vyrobeny z lisované plsti, příjemné na dotek. Ještě důležitější je, že stěny jsou lehké, snadno se sestavují a jsou k dispozici v mnoha různých tvarech a velikostech, což umožňuje rychle vytvořit různá uspořádání v kancelářích typu open space.

V dnešní době většinou firmy pronajímají kancelářské budovy a nechtějí investovat do infrastruktury budovy. Chtějí být schopni umístit rychle a snadno kancelářský nábytek a ostatní zařízení do pronajatého prostoru s možností snadného přestěhování do jiného prostředí. Takže nábytek musí být volný a snadno manipulovatelný z jedné kanceláře do druhé, nebo dokonce být konfigurovatelný uvnitř tohoto kancelářského prostoru.

Tepee pro individuální práci i setkání

Stěny paravánů Tepee mohou být použity k obklopení pohovek, stolů nebo stolových desek, takže zasedací zóny, stejně jako místa pro individuální práci nebo týmovou práci lze oddělit. Vysoké panely uspořádané s pohovkami z produktové řady Tepee vytvářejí ideální místo pro rychlé konzultace i diskuse. Tato vizuální izolace prostředí zvyšuje koncentraci a efektivitu zaměstnanců. Spodní panely jsou naopak dekorativní a pomáhají zajistit uspořádaní prostor včetně vstupních a odpočivných - relax zón.

Jednoduché pohovky poskytují uživatelům spoustu pohodlí a odkazují se na trendy v designu domácí kanceláře. Příjemná domácí atmosféra je také vytvořena dřevěnými prvky, jako jsou například kulaté nohy, které dodávají nábytku pocit lehkosti. Funkčnost systému se také zvyšuje díky vestavěným stolkům nainstalovaným vedle pohovky. K dispozici jsou volně stojící čtvercové a obdélníkové stoly. Stěny z pracovní řady Tepee Work mohou být vybaveny pracovním stolem (s možností media portů) sestavené ve výšce, která umožňuje uživatelům pracovat vsedě nebo ve stoje. Teppe se také dobře kombinuje s produktovou řadou kancelářského nábytku LEVITATE.

Teppe a životní prostředí

Materiál, z něhož jsou vyrobeny panely Tepee, je pozoruhodný: plsť je vyráběna z recyklovaných PET lahví. Využití tohoto materiálu pomáhá chránit přirozené prostředí a odpovídá poslání mnoha společností, které usilují o ochranu přírody. Pohovky mohou být čalouny přírodními vlněnými látky, které jsou k dispozici v široké škále barev a lze je přizpůsobit jakémukoli kancelářskému prostoru. Poutavý design, měkké linky, přírodní a ekologické materiály systému Tepee umožňují zaměstnavatelům vytvářet pro své zaměstnance ekologická a uživatelsky přívětivá pracovní prostředí. A když vznikne potřeba, mohou rychle a jednoduše změnit uspořádání kancelářských prostor. Pro zaslání více informací o tomto produktu nás neváhejte kontaktovat.

TEPEE

Top

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.