Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK

výškově nastavitelný stůl ARKI

výškově nastavitelný stůl ARKI design_PEDRALI R&D

Arki stoly vyhovují potřebám flexibility a funkčnosti moderních kanceláří s novou verzí s výškově nastavitelnou stolovou deskou. Tyto stoly jsou vhodné pro zasedací místnosti, kancelářská pracoviště a ostatní kancelářské prostory. Arki se dokáže přizpůsobit svým uživatelům a jejich potřebám, a tak vytvořit koncept inteligentní a dynamické kanceláře.

Dva elektrické motory, připojené k řídicí jednotce a aktivované dvěma tlačítky umístěnými pod stolovou deskou, se pohybují jako jeden a umožňují tak zvolit ideální výšku od 740 do 1140 mm, aby bylo dosaženo maximálního pohodlí během pracovního dne. Stolové desky jsou k dispozici ve třech rozměrech: 1000 x 2000 mm; 1000 x 2400 mm; 1000 x 3000 mm.

Produktová řada Arki zahrnuje kancelářské stoly, výškově nastavitelné stoly, konferenční a barové stoly a židle. Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o tomto produktu nás neváhejte kontaktovat.

výškově nastavitelný stůl ARKI

Top