Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK

výškově stavitelné stoly se sklopnou deskou

kancelářské výškově stavitelné, sklopné stoly TILTING

Produktová řada kancelářských stolů Tilting je charakteristická bezpečným, tichým mechanismem a zcela bez externího zdroje napájení. Jednoduchým dotykem tlačítka se okamžitě přizpůsobí konkrétním potřebám svých uživatelů. Takže ať už stojíte nebo sedíte, potřebujete rovnou nebo nakloněnou stolovou desku, chcete pracovat společně nebo uvolnit místo na akci - nebo dokonce kombinace všeho v průběhu dne, stoly Tilting toto vše dokážou.

Stoly Tilting jsou patentovány s originálním systémem k vyvážení pracovní desky bez použití elektrických nebo plynového zdvihu. Kolekce sit-stand, která přináší svobodu a nekonečné možnosti do jakéhokoli kancelářského nebo veřejného prostoru díky funkcím, jako jsou kolečka a možnosti skladování, což je zejména výhodné u sdílených kancelářských prostor. Stoly Tilting mají certifikát EN 527 - jako stůl pro kancelářské použití.

Stoly Tilting doporučujeme jako velmi vhodné řešení jak pro vybavení nejmodernějších pracovních prostor, tak i pro vytvoření vlastního funkční a ergonomické domácí kanceláře. Hlavní předností stolů Tilting je nově patentovaný mechanismus, který umožňuje přesnou, okamžitou a tichou regulaci stolové desky bez elektřiny. V naší nabídce najdete také skládací mobilní konferenční stoly. Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o tomto produktu nás neváhejte kontaktovat.

výškově stavitelné stoly se sklopnou deskou

Top