Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK

zahrazovací sloupky, paravány, předěly

zahrazovací sloupky_paravány_předěly

Představujeme vám nové sloupkové zahrazovací systémy, paravány a předěly vhodné do všech veřejných prostor.

BATTISTA – zahrazovací sloupky s navíjecí páskou_design Michele De Lucchi s Sezgin Aksu Sloupky se zatahovací páskou a sofistikovaným zpracováním ocelové trubky, která má tvar kužele se změnou z průměru 70 mm na průměr 32 mm. Tato technologie umožňuje sestavovat zahrazení v různých směrech. Sloupek je vyroben z epoxidové práškově lakované oceli a litinové základny s epoxidovou úpravou nebo nerezovou ocelí, detaily jsou vyrobeny z leštěného hliníku a nerezové oceli. Systém zahrazovacích sloupků Battista lze doplnit orientačními prvky a tabulkami produktové řady Koala.

BATTISTA – zahrazovací paraván_design Michele De Lucchi s Sezgin Aksu

Systém jednoduchých, elegantích a flexibilních zahrazovacích předělů a paravánů. Sloupky jsou vyrobeny z lakované oceli, základny jsou litinové, ostatní součásti jsou z pochromované oceli a leštěného hliníku. Zvuk pohlcující textilie je z polyesteru Fibre Textiles.

Bezpečnostní zahrazovací paravány a předěly BATTISTA_design Michele De Lucchi s Sezgin Aksu Bakteriostatický polyesterový paraván Snowsound Fiber Textiles 1. Bakteriostatická textilie pohlcující zvuk (BIOACTIVE se stříbrnými ionty s trvalým antimikrobiálním účinkem). Textilní návlek je odnímatelný. Tkanina je certifikována Greenguard Gold, což potvrzuje její nízké VOC vlastnosti a její příspěvek ke kvalitě vnitřního prostředí.

Zahrazovací předěla a paravány ARIANNA_design Caimi Lab Arianna je flexibilní modulární systém paravánů a zahrazovacích předělů. Panely jsou připevněny ke sloupkům buď mechanickým upevněním, nebo speciálními magnetickými spojovacími prvky, které umožňují snadnou a rychlou instalaci nebo demontáž paravánů. Panely jsou vyrobeny z high-tech polymeru nebo z PP. Sloupky z matně bílé nebo stříbrošedé oceli s práškovým nástřikem.

Bezpečnostní předěly a paravány SEPA ROLLS_design Sezgin Aksu Zvuk pohlcující panely vyrobené z bakteriostatických textilií Snowsound Fibre Textiles 1 (BIOACTIVE se stříbrnými ionty s trvalým antimikrobiálním účinkem). Konstrukce je z ocelové pochromované trubky. Tato konstrukce vám umožní vytvořit rovnou nebo rohovou sestavu panelů. Pro snadnou manipulaci je konstrukce opatřena kolečky. Textilní návlek je odnímatelný. Tkanina je certifikována Greenguard Gold, což potvrzuje její nízké VOC vlastnosti a její přispění ke kvalitě vnitřního prostředí.

Bezpečnostní paravány MITESCO design_ Michele De Lucchi Předěly vyrobené z transparentního metakrylátu. Konzoly jsou z práškově lakované oceli a high-tech polymeru, dostupné v matně bílé nebo stříbrně šedé barvě. Různé typy konstrukcí: volně stojící pro pohyblivé panely na stole nebo konzoly připevněné nahoře pomocí svorek, desek nebo šroubů. Dělicí panely lze také instalovat zvednuté, aby umožňovaly průchod, předmětů nebo silových kabelů.

Bezpečnostní předěly a paravány ARCHIMEDE design_Caimi Lab Systém modulárních dělících panelů, složený z flexibilních prvků. Konstrukce je ocelová s práškovým nástřikem v matně bílé nebo stříbrně šedé barvě. Panely jsou z transparentního high-tech polymeru nebo texturované epoxidové oceli s práškovým nástřikem v matné bílé nebo stříbrně šedé barvě.

Produktová řada SET obsahuje řadu víceúčelových dělicích prvků, které se vyznačují čistými, elegantními a funkčními liniemi a zároveň obsahují ucelenou a flexibilní řadu se snadno re - konfigurovatelným příslušenstvím. Charakteristickým znakem produktové řady SET je její čistá a strohá lineární konfigurace, která je výsledkem konstrukčního důrazu na absolutní funkčnost prvků a materiálů. Tento efektivní, ale zároveň vizuálně nenápadný systém je určen pro veřejné nebo soukromé prostory, které je třeba rozdělit, uzavřít nebo jinak uspořádat, stejně jako pro přístupové cesty a komunikační kanály.

Sloupky této kolekce se vyznačují saténovým povrchem z nerezové oceli, reliéfními černými detaily a pečlivým designem. Sloupek může být vybaven několika různými prvky současně. Díky zabudovanému vícenásobnému spojovacímu mechanismu může být sloupek používaný k podpoře lan pro ovládání nebo také vybaven funkčním příslušenstvím, jako jsou pulty a zásobníky nebo nakloněné držáky brožur, katalogů a dalších tiskovin.

Sloupek _A SET se skládá ze saténové tyče z nerezové oceli stojící na kruhové základně, která je rovněž zakončena saténovou nerezovou ocelí a je k dispozici také s reliéfním černým povrchem. Díky inovativnímu spojovacímu systému lze příslušenství rychle a snadno připevnit nebo odpojit od sloupku. Každý sloupek lze konfigurovat pro různá další použití jednoduše připojením a odpojením příslušenství. Prvek se 4 otvory se závitem pro připevnění elastických lan je vyroben ze saténové nerezové oceli. Pružná lana jsou se šroubovacím zakončením z nerezové oceli.

Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o těchto produktech nás neváhejte kontaktovat.

zahrazovací sloupky, paravány, předěly

Top