Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK

židle a lavice do čekárny KANVAS

židle a lavice do čekárny KANVAS

Produktová řada Kanvas zahrnuje moderní, lehké židle, barové židle a lavice do čekáren. Elegantní, štíhlý design a lesklá povrchová úprava jsou inspirovány krásou neoklasicistních soch. Produkty Kanvas jsou charakteristické elegantní zádovou opěrou, která se díky výřezu jemně přizpůsobuje pohybu uživatele podle tělesné hmotnosti a poskytuje tak komfortní sezení i při dlouhodobějším sezení.

Kompaktní rozměry lavic a židlí Kanvas jsou ideální pro veřejné prostory, jako jsou školící místnosti, konferenční sály, učebny, čekárny nemocnic a dalších veřejných interiérů. Jejich moderní design je také atraktivní v interiérech kaváren, restaurací, jídelen a ostatních gastro provozech.

Lavice do čekáren Kanvas jsou díky odolnosti proti mechanickému poškození, snadnému čištění a použitím antimikrobiálním materiálům vhodné do nemocničních zařízení a veřejných prostranství. Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o tomto produktu nás neváhejte kontaktovat.

židle a lavice do čekárny KANVAS

Top