Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK

židle ARTESIA

židle ARTESIA design_Forsix

Praktické a pohodlné židle Artesia jsou univerzální a funkční kolekcí jednacích a konferenčních židlí, která patří mezi nejlepší ve své třídě díky snadné montáži a bezkonkurenční stohovatelnosti. Design židfle, navržený společností Forsix, je dokonalou kombinací jednoduchosti a technických řešení, které je ideální pro použití v konferenčních místnostech, čekárnách, zasedacích místnostech nebo veřejných prostorách. Její výjimečný design umocňuje volba jasných moderních barev, které lze snadno sladit s interiérem nebo záměrně použít kontrast.

Díky dvěma pečlivě patentovaným technickým řešením je židle Artesia maximální stabilní při používání. Montuje se bez šroubů, což minimalizuje náklady na přepravu, a tedy i čas potřebný k montáži a sestavení. Technické vlastnosti modelů židlí Artesia se odrážejí také v jejich stohovatelnosti, která dosahuje 20 ks na zemi a 50 ks na vozíku (v tomto případě s maximální výškou 210 cm).

Židle Artesia je k dispozici také s područkami, spojovacími mechanismy, sklopným psacím tabletem, který lze podle potřeby odejmout. Transportní vozík s praktickým madlem a vybaveným čtyřmi samobrzdicími kolečky usnadňuje manipulaci se židlemi a skladování. Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o tomto produktu nás neváhejte kontaktovat.

židle ARTESIA

Top