LUK NÁBYTEK

židle CAFE

židle a lavice CAFE

Produktová řada Cafe nabízí širokou škálu židlí vyrobených z profilované bukové překližky. Použití vysoce kvalitních materiálů a pečlivě vybraných povrchových úprav dodává celé linii jedinečný charakter. Nestandardní barevné úpravy u těchto židlí lze dosáhnout kombinováním dřeva s laminátem nebo výběrem neobvyklých barev překližky. Světlé dřevo přidává do každého interiéru jemný, příjemný charakter. Výběrem židlí v trochu tmavší barvě, jsme schopni vytvořit prostor s pocitem klasické elegance.

Dále nabízíme modely se základnou a sedákem z vysoce kvalitního dřeva v jedné z atraktivních pastelových barev, které dodávají každému interiéru spoustu lehkosti a elegance. Díky široké paletě barev se mohou židle snadno přizpůsobit dalším prvkům v prostoru. Dřevěný rám židle LGW je vyrobený z prvků překližky a masivního dřeva.

Doplněním naší nabídky kavárenských židlí Cafe s dřevěnými nohami, která je charakteristická novými - atraktivními barvami moření jsme našim zákazníkům umožnili uspořádat prostor kavárny, restaurace, jídelny, kanceláře nebo jiného veřejného provozu zcela novým způsobem. Při uspořádání restauračních, kavárenských i konferenčních prostorů nejčastěji hledáme jednoduchá řešení a klasické materiály, které dávají určitému prostoru jedinečný charakter. Díky všestrannosti a přírodní kráse dokáže dřevo přidat do každého interiéru sofistikovanost.

Řada Cafe LGW se vyznačuje dřevěnými nohami, které díky svému univerzálnímu charakteru mohou každý prostor vylepšit. Kombinací dřeva s laminátem nebo volbou nestandardních barev moření dřeva můžete do každého interiéru přidat jedinečný charakter. Jejich charakteristickým prvkem je široká škála barev a tvarů skořepiny. Unikátní tvary židlí řady Cafe jistě upoutají pozornost každého! Jedinečné kombinace výjimečného designu a materiálů nejvyšší kvality - to je recept na smyslný projekt.

Lavice Cafe jsou k dispozici jako verze pro 3 nebo 4 osoby. Tyto lavice jsou perfektní volbou pro čekárny, univerzitní a školní chodby. Víme, jak vytvořit efektivní prostory, protože každý den podporujeme naše klienty. Naše zkušenosti se skládají z velkého množství funkčně vybavených kanceláří, hotelů, kaváren a ostatních prostor židlemi a nábytkem. Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o tomto produktu nás neváhejte kontaktovat.

židle CAFE

Top

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.