LUK NÁBYTEK

židle WithME

židle WithME

Uživatelsky přívětivá židle připravená pro dlouhodobé používání. Vyniká tím, že se přizpůsobila novému pracovnímu stylu, kde roste obliba agilního pracovního stylu a lidé berou svou kancelář spíše jako místo pro inspirativní setkání a spolupráci.

Nová pracovní kultura silně podporuje týmovou práci, mobilitu a připravenost přecházet mezi tématy, lidmi a místy. Židle WithME umožňuje každému uživateli využít pokročilou ergonomii a pohodlí bez námahy, téměř bez nastavování. Dokonale se hodí do všech prostor, kde záleží na interakci. Sezení WithME si zaslouží být nazývána židlí s vysokým IQ.

Židle je plně ergonomická a technicky vyspělá, přitom nemá žádný konvenční mechanismus pod sedadlem. Standardní řešení s kovovými pružinami zde nahrazuje inteligentní patentovaná arm-bar. Jeho spodní příčka funguje jako torzní pružina, která zajišťuje vysoce pohodlný průběh pohybu. Síla naklápění zádové opěry přímo souvisí s tělesnou hmotností uživatele.

Uživatelsky přívětivá židle s jednoduchou údržbou:

  • snadná montáž během několika minut
  • čalounění sedáku, které lze snadno sundat a vyprat
  • klíčové komponenty vyrobené z pružného syntetického materiálu, který je příjemný na dotek
  • vyjímatelná čalouněná opěrka
  • kartonová krabice s úchytem pro pohodlné přenášení

Celý model židle se skládá pouze ze tří komponentů, které dohromady splývají v mechanickém systému s výhodou lehké konstrukce. Jedinečnost židle se také projevuje velmi jasnou, konzistentní linií a síťovinou perforací opěradla, která je prodyšná a flexibilní.

Každý centimetr židle WithME je dílem dobře promyšleného a uživatelsky orientovaného designu. Setkávají se zde štíhlý tvar, ergonomie a lehkost. WithME je hrdě oceněna německou cenou za inovaci '21 Special v kategorii Office Solutions.

WithME se naklání dopředu-dozadu v úhlu 24°. Opěradlo lze uzamknout ve vzpřímené poloze, ale pamatujte, že zdravější je nechat ho odjištěné. Tento inovativní koncept, umožňuje židlím WithME reagovat na tělo uživatele hned v prvním okamžiku, kdy se posadí.

Sedět na WithME znamená vůbec žádná omezení! - dostatek prostoru, kde se můžete kdykoli spontánně opřít nebo otočit ke svým kolegům - pružná, ale pevná konstrukce pro zajištění zdravého dynamického sezení - tvarovaná zádová opěrka pro podporu páteře, zejména v její bederní části - perforovaná, síťovitá zádová opěrka pro příjemné proudění vzduchu

Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o tomto produktu nás neváhejte kontaktovat.

židle WithME

Top

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.