LUK NÁBYTEK

židle z recyklovaných materiálů OCEAN 4

OCEAN - 100% RECYKLOVATELNÁ ŽIDLE

Židle ideální pro moderní učebny, školící místnosti, konferenční a přednáškové sály, školy a ostatní veřejné prostory s inovativním dynamickým charakterem.

Plastové školicí židle Ocean jsou navrženy tak, aby vyhovovaly studentům a učitelům v místnostech, kde se mají konat kurzy a přednášky; mohou být s područkami nebo bez nich; jsou stohovatelné, takže je lze snadno přesouvat z jednoho prostoru do druhého, aby bylo možné studenty rozdělit do pracovních skupin a experimentovat s inovativními výukovými metodami.

Plasty židlí jsou k dispozici v 7 barvách (bílá, šedá, antracitová, červená, modrá, zelená, písková), zatímco kovový rám vyrobený z kulaté tažené ocelové tyče Ø 11 mm si můžete vybrat z 8 povrchových úprav, jako je lakovaná bílá, šedá, černá, červená, modrá, zelená, písková a chromová.

Židle Ocean lze vybavit čalouněným sedákem potaženým látkou nebo eko-kůží zpomalující hoření, které sedadlu dodává větší pohodlí. Polypropylén použitý v židli Ocean je vyroben z recyklovaného a recyklovatelného plastu s certifikací „Remade in Italy“;

Pro další snížení dopadu na životní prostředí je montáž s kovovým rámem jednoduchá a intuitivní, protože je zcela bezšroubová. Posledně jmenované řešení také usnadňuje demontáž a zahájení oběhového hospodářství různých částí, které tvoří židli od konce jejího životního cyklu.

STOHOVATELNÉ ŽIDLE PRO UČEBNY, ŠKOLÍCÍ MÍSTNOSTI, VYSOKÉ ŠKOLY

Židle Ocean jsou ideálním řešením pro čítárny, knihovny, autoškoly, učebny nebo univerzitní učebny je navržena pro vzdělávací prostředí budoucnosti vytvořená tak, aby stimulovala učení a kreativitu studentů.

Mezi její hlavní rysy najdeme modularitu, všestrannost, inovace a udržitelnost životního prostředí, to vše dělá ze školicí židle Ocean jedinečný model, snadno rekonfigurovatelný kus nábytku určený pro prostory, které umožňují vytváření malých pracovních skupin. Technologie, ekologická udržitelnost a oběhové hospodářství jsou principy židlí Ocean a jsou základními kameny, které umožnily minimalizovat dopad židle na životní prostředí.

Rozměry recyklovatelné židle do učeben a školících místnosti Ocean:

  • hloubka sedu 42 cm
  • výška područky 23 cm
  • výška sedáku od země 66 cm
  • celková výška 81 cm
  • celková šířka s područkami 59 cm
  • hmotnost 6 kg
  • materiály recyklovaný a recyklovatelný polypropylen
  • volitelná látka sedáku zpomalující hoření, omyvatelná a dezinfikovatelná eko- kůže

Víceúčelová židle Ocean je také k dispozici s odnímatelný psacím stolkem a je vyrobena z recyklovaného a recyklovatelného plastu druhé životnosti, ze separovaného sběru odpadu (nebo jiných certifikovaného „ReMade in Italy“ v souladu s požadavky na udržitelnost životního prostředí a cirkulaci, a také se vyznačuje zcela bezšroubovou montáží a demontáží, aby se usnadnila recyklace na konci životnosti díky oddělení sedadla od kovového rámu.

PRAKTICKÉ A LEHKÉ ŽIDLE SE SKLÁDACÍM PSACÍM STOLKEM

Konferenční a kongresová židle Ocean je lehká a praktická na přenášení, protože ji lze stohovat až do 10 ks; má odnímatelný psací tablet, kde si můžete dělat poznámky nebo položit notebook, který lze, když se nepoužívá, sklopit na stranu sedadla; díky speciálnímu minimalistickému, obepínajícímu designu plastového monobloku zajišťuje židle Ocean s psacím stolem ergonomii a pohodlí při sezení i po hodinách soustředění na workshopech nebo konferencích..

Produktová řada Ocean zahrnuje také lavice do čekáren.

V naší nabídce také najdete další recyklovatelné židle vyrobené z recyklovaných materiálů:

Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o tomto produktu nás neváhejte kontaktovat.

židle z recyklovaných materiálů OCEAN 4

Top

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.