Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK

designové kancelářské stoly CS

Designové kancelářské stoly řady CS

Moderní kancelářské stoly CS5040 jsou charakteristické minimalistickým designem bez zbytečných konstrukčních prvků. Důraz se klade pouze na prvky, které zajišťují pohodlí při použití a zdůrazňují vizuální lehkost. Univerzálnost otevírá cestu k několika možnostem uspořádání a typům interiérů.

Stoly CS5040 dokonale zapadají do moderních kanceláří, designových studií a také domácích kanceláří. Díky řadě funkčních řešení používaných u pracovních stolů i více místných kancelářských pracovišť je individuální i týmová práce mimořádně komfortní. Svoboda podporuje kreativitu. Volba typu stolových nohou, mnoho barevných kombinací stolové desky a horní hrany, stejně jako funkční řešení, jako je posuvná stolová deska, kabelové vedení, bezdrátové nabíječky mobilních telefonů a mediaporty, umožňují snadno přizpůsobit pracovní prostředí vlastním potřebám.

Stůl CS5040 je také charakteristický jednoduchostí konstrukce. Díky použití základního držáku nebyl způsob montáže panelů a kabelového vedení nikdy jednodušší. Stolová deska a hrana stolu mohou být provedeny v různých barvách, takže nábytek lze snadno přizpůsobit stylovému a barevnému konceptu firemní nebo domácí kanceláře. Systém stolů CS5040 byl navržen tak, aby optimalizoval využití kancelářských prostor. Použití horního dělícího panelu nezvyšuje celkovou hloubku pracovního stolu. Navíc je možné kombinovat stolové moduly s panelem nebo bez něj ve stejném uspořádání.

Konstantní rozměry stolů také znamenají svobodu při přeskupování kancelářských prostor. Zvětšení pracovního prostoru přidáním pracovních stolů (také s přídavným modulem) nezasahuje do soudržnosti systému. Pracovní prostor vytvořený pomocí pracovních stolů CS5040 je flexibilní. Základní moduly lze vzájemně propojit pomocí dalšího modulu. Pro pohodlí při použití je noha přídavného modulu zapuštěná 400 mm od horní hrany stolu. Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o tomto produktu nás neváhejte kontaktovat.

designové kancelářské stoly CS

Top