LUK NÁBYTEK
Veškeré produkty

Kancelářské stoly

Řadit dle:
Cena
Cenový rozsah:
3290
16770
140 položek

Kancelářské stoly z naší nabídky patří mezi nejpevnější a nejstabilnější na českém trhu. Vydrží desetitisíce hodin práce v kanceláři. Zároveň jsou svým způsobem exkluzivní, což dokládá např. kombinace dřevěných dekorů s elegantními hliníkovými nohami. Tyto kancelářské stoly jsou určené pro vybavování běžných kanceláří i v těch nejnáročnějších provozech. Dále nabízíme výškově stavitelné kancelářské stoly s elektrickým nastavováním výšky umožňující vykonávat kancelářskou práci v sedě či ve stoje a přináší úlevu páteři a zádovým svalům.

Špičková kvalita, komfort, spolehlivost a ergonomie kancelářských stolů je u nás samozřejmostí. Standardní kancelářská pracoviště lze také doplnit přídavnými kancelářskými stoly, deskami, úložnými systémy, sedacím nábytkem nebo kancelářskými doplňky. Psací stoly z našeho sortimentu vnáší do kanceláří lehkost, stabilitu a nadčasový design a jsou vhodné pro vybavování všech druhů kanceláří. Uplatnění najde v těchto oblastech: referentská pracoviště nebo call centra. Pro manažerská pracoviště doporučujeme luxusní dýhované kancelářské stoly moderního i tradičního designu propracované do nejmenšího detailu.

Produktová řada kancelářského nábytku Play&Work zahrnuje kancelářské stoly vyrobené z jednostranně laminované voštinové desky. Spodní část pracovní desky stolu je potažena šedým laminátem. Tyto stoly jsou vybaveny horizontálním kabelovým kanálem, který zajišťuje správné uspořádání kabelů. Stoly jsou dostupné s podnoží ve tvaru U. Kancelářské stoly mohou být vybaveny průchodkou pro kabely nebo napájecím portem. K těmto kancelářským stolům jsou také k dispozici speciální nastavitelné držáky pro zavěšení monitorů od firmy Colebrook Bosson Saunders nebo bezdrátové nabíječky. 

Sortiment kancelářských stolů zahrnuje:

  • kancelářské stoly - naši širokou nabídku tvarů a rozměrů stolových desek lze použít v různých kombinacích a uspořádáních. Desky kancelářských stolů jsou vyrobeny z kvalitní dřevotřísky, dýhy nebo masivu. Základním konstrukčním prvkem je rám stolu, připevněn ke stolovému plátu. Jeho konstrukce umožňuje použit desky různých typů ( obdélníkové, lichoběžníkové, ergonomické nebo rohové ). Nohy, vedeni kabelů, přídavné stolové desky jsou montovány přímo na stolový rám; montáž či demontáž stolů je tedy jednoduchou a nenáročnou záležitosti.
  • výškově stavitelné kancelářské stoly - představují jedinečné řešení pro každého uživatele bez ohledu na jejich tělesnou výšku, např. pro velmi vysoké osoby. Díky mnoha volitelným možnostem nastavení těchto výškově nastavitelných kancelářských stolů je jednoduší přizpůsobit pracoviště potřebám každého pracovníka. Nabízí možnost práce v sedě i ve stoje. Ergomomie je hlavním znakem kancelářského designu a to především tam, kde je hlavním pracovním nástrojem počítač. Pracovní kancelářské stoly s elektricky stavitelnou výškou pomáhají správnému držení těla a přispívají k lepšímu komfortu při práci a celkově k dobrému fyzickému i psychickému stavu.
  • konferenční kancelářské stoly - kancelářskou nábytkovou sestavu si lze jen těžko představit bez konferenčních stolů. Nabízíme konferenční stoly na kovových nohách, které doplňuji standardní kancelářský nábytek, dále mobilní kancelářské stoly na kolečkách nebo stoly se sklopnou stolovou deskou. Pláty konferenčních stolů jsou vyrobeny z oboustranně laminované dřevotřísky nebo můžou být dýhované.
  • kancelářské stoly přídavné - přídavnými kancelářskými stoly je možno rozšířit pracovní místo v kanceláři. Montují se přímo ke stolovým rámům a dodáváme je s několika typy stolových rámů.
  • kancelářské stolové panely - předělové příčky tvoří třetí rozměr kancelářského pracoviště. Mají většinou hliníkový profil pro zavěšeni čalouněných nástěnek a magnetických tabulí s otvory na uchyceni ostatních kancelářských příslušenství. Všechny prvky byly navrženy tak, aby sloužily ke zlepšeni organizace kancelářských potřeb.

Díky širokému sortimentu kancelářských stolů je možno vytvářet téměř neomezené uspořádání kancelářských prostor, libovolné konfigurace, samostatná, dvojitá nebo i týmová kancelářská pracoviště. Potřebujete vybavit kancelář stoly v co nejkratším termínu? Nabízím stoly skladem s velmi krátkými termíny dodání. Na vybrané kancelářské stoly poskytujeme mimo zákonné dvouleté záruční lhůty záruku 3 - 5 let. Ke kancelářským stolům doporučujeme kontejnery nebo přímo sestavy kancelářských stolů s kontejnerem a další doplňky z naší nabídky kancelářského nábytku.

Do našeho sortimentu jsme nově zařadili novou produktovou řadu kancelářských stolů Forsa. Jedná se o produkty moderního designu vhodné do každého moderního kancelářského interiéru. Tato produktová linie zahrnuje několik různých tvarů stolových desek o tloušťce 22 mm a výběr atraktivních dekorů za přijatelnou cenu. 

Další kvalitní a designově zajímavé stoly představuje produktová řada Easy Space. Tyto kancelářské a konferenční stoly jsou k dispozici v několika povrchových úpravách stolových rámů a stolových desek. Profil stolových nohou je kulatý nebo čtvercový, stolové desky o tloušťce 25 mm jsou k dispozici v mnoha různých rozměrech.

Novinka - stoly CS5040 dokonale zapadají do moderních kanceláří, designových studií a také domácích kanceláří. Díky řadě funkčních řešení používaných u pracovních stolů i více místných kancelářských pracovišť je individuální i týmová práce mimořádně komfortní. Svoboda podporuje kreativitu. Volba typu nohou, mnoho barevných kombinací stolové desky a horní hrany, stejně jako funkční řešení, jako je posuvná stolová deska, kabelové vedení, bezdrátové nabíječky mobilních telefonů a mediaporty, umožňují snadno přizpůsobit pracovní prostředí vlastním potřebám. Více informací o těchto kancelářských stolech najdete zde.

Další novinkou jsou stoly řady ROOT.

Tato produktová řada kancelářských stolů je inspirována přírodou a designem, který je vhodný i pro domácí kanceláře. Dřevěné nohy jsou zajímavým prvkem, díky kterému působí stoly elegantně, lehce a stabilně. Moderní kancelářský nábytkový systém Root dovede vytvořit domácí atmosféru tím, že nabízí také zajímavý výběr barev a povrchových úprav stolových desek a předělů, které nejsou vždy typické pro běžné kancelářské prostory. Více informací naleznete zde.

 

Top

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.