Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK
Veškeré produkty

Dětské rostoucí židle

Nabídka dětských ergonomických rostoucích židlí s čalouněným sedákem i opěrákem. Židle představuje pohodlné a zdravé sezení pro malé i větší děti a je vhodným doplňkem k výškově stavitelným dětským psacím stolům, které také naleznete v naší nabídce. Židle a rostoucí stoly je také možno vyzkoušet přímo na naší vzorkovně a prodejně na adrese:  Zlín - Lípa 300, 763 11.

Čtěte více»

DOPRAVA a DOBÍRKA u nás ZDARMA

Řadit dle:
Cena
Cenový rozsah:
2500
3990
10 položek

Dětské rostoucí židle na kolečkách řady Fuxo

Produktová řada dětských rostoucích – výškově stavitelných židlí a stolů Fuxo zahrnuje produkty, které splňují ergonomické vlastnosti a nezatěžují tak nepřiměřeně pohybovou soustavu. Díky výškové stavitelnosti jsou židle a psací stoly Fuxo vhodné pro malé děti i pro teenagery, kteří dosahují výšky i váhy dospělého člověka. Dětské rostoucí židle na kolečkách jsou polohovací a otočné.

Tyto židle nabízíme v několika typech a ve velkém výběru barevných kombinací čalounění. Některé barevné kombinace jsou přímo skladem. Židle kolekce Fuxo je zárukou pohodlného a zdravého sezení pro malé i větší děti a je vhodným doplňkem k výškově stavitelnému psacímu stolu Fuxo.

Top