Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK
Veškeré produkty

Kancelářské skříně Ready Office

DOPRAVA a DOBÍRKA u nás ZDARMA

Řadit dle:
Cena
Cenový rozsah:
1020
7190
26 položek

Nabídka kancelářských skříní s různou výškou: od 760 do 2155 mm a šířku 400 nebo 800 mm. Všechny skříně, určené ke skladování dokumentace, mají hloubku 450 mm. Šatní skříně mají hloubku 450 nebo 600 mm. Boky skříní se vyrábí z třískových desek o síle 16 mm, skříňové police z desek o síle 22 mm. Skříně mohou mít jak plné, tak i skleněné dveře. Plné dveře se vyrábí z třískových desek o síle 16 mm. Dveřní závěsy se dají regulovat ve třech rovinách (nahoru-dolů, dopředu-dozadu, doprava-doleva).

Záda skříní se vyrábí z vláknitých desek o síle 3,2 mm, montují se do drážky a upevňují se pomocí spojovacího prvku z umělé hmoty. Všechny skříně mají rektifikační nohy, což má velký význam v místnostech s nerovnou podlahou. Skříně jsou vybaveny kovovými úchytkami, a v případě potřeby i zámkem. Ze skříní lze vytvářet různé sestavy, pro jejich ukončení jsou určeny zakončovaní půlkruhové police.

Top