Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK
Veškeré produkty

Kancelářská křesla

DOPRAVA a DOBÍRKA u nás ZDARMA

Řadit dle:
Cena
Cenový rozsah:
0
13800
42 položek

Kancelářské křeslo Luk 12

3 490 Kč
Na objednání

Kancelářské křeslo Luk 14

5 350 Kč
Na objednání

Kancelářské křeslo Luk 38

8 710 Kč
Na objednání

Kancelářské křeslo Luk 39

7 230 Kč
Na objednání

Konferenční křeslo Luk 143

10 182 Kč
Na objednání

Kancelářské křeslo Luk 144

8 653 Kč
Na objednání

Kancelářské křeslo Luk 145

9 797 Kč
Na objednání

Kancelářské křeslo Luk 146

8 268 Kč
Na objednání

Kancelářské křeslo Luk 147

8 770 Kč
Na objednání

Kancelářské křeslo Luk 148

7 235 Kč
Na objednání

Kancelářské křeslo Carera 311

12 650 Kč
Na objednání

Kancelářské křeslo Carera 312

13 800 Kč
Na objednání

Kancelářské křeslo Carera 313

11 916 Kč
Na objednání

Kancelářské křeslo Kubik 106

11 600 Kč
Na objednání

Kancelářská křesla z naší nabídky splňují vysoké nároky, které jsou kladeny na moderní kancelářské prostory. Kancelářská křesla plně vyhovují ergonomickým požadavkům na zdravé sezení. Náš sortiment zahrnuje kvalitní, pohodlné a reprezentativní kancelářská křesla českých výrobců a také křesla produktové řady BN Office Solution se zárukou až 5 let. Tato produktová linie zahrnuje také luxusní křesla moderního nebo tradičního designu. Díky řadě technicky pokročilých řešení, která byla použita při výrobě běžných kancelářských a manažerských kancelářských křesel, je schopnost dokonale se přizpůsobit postavě a požadavkům uživatele.

Křesla z našeho sortimentu také dokonale doplňují vhled a potřeby moderních kanceláří. Ergonomie a pohodlí spolu s designem a funkčností jsou hlavní přednosti našich kancelářských křesel. Pro každého kdo oceňuje komfort, kvalitu a ergonomii jsou kancelářská křesla z naší nabídky tou správnou volbou. Kvalitní mechanismus a konstrukce umožňuje uživateli pohodlné sezení při dlouhodobé kancelářské práci. Široká nabídka čalounění a kombinace látek také pomáhá k vytvoření jednotného vzhledu každého kancelářského pracoviště.

Nabídku sezení do kanceláře rozdělujeme na:

Kancelářská křesla a jejich nejvyšší ergonomické standardy - tvar opěráku se ideálně přizpůsobuje tvaru zad sedící osoby a podpírá choulostivé části páteře a je výškově stavitelný. Regulovatelné područky jsou nastavitelné ve třech rovinách (3d) a lze je optimálně přizpůsobit požadavkům uživatele. Pohyblivý záhlavník regulovatelný v rovině vpřed/vzad umožňuje optimální přizpůsobení individuálním požadavkům. Opřete-li si hlavu, odlehčíte si ramena a páteř. Regulovatelná bederní opěra, hloubkově stavitelný sedák.

S kancelářskými křesly od firmy Luk budete jistě díky jejich kvalitě, komfortnímu sezení a cenové dostupnosti velmi spokojeni. Již přes deset let se zabýváme prodejem a distribucí kancelářských židlí, křesel a pohovek. Cílem naší společnosti je být nejlepším dodavatelem židlí a křesel pro všechny kancelářské prostory. Některé typy kancelářských židlí a křesel jsme schopni dodat zákazníkovi do 24 hodin. Prvotřídní kvalita kancelářských křesel je u nás standard. Poskytujeme celkové řešení potřeb našich zákazníků, klademe důraz na kvalitu, spolehlivost, komfort a ergonomii. Základem je tedy osobní přístup ke klientovi při řešení konkrétního výběru kancelářského křesla pro každé jednotlivé oddělení firemních kanceláří, ať už se jedná o manažerská nebo běžná pracovní místa, kanceláře reklamní agentury, call centra, architektonické kanceláře atd.

Top