Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK
Veškeré produkty

Kancelářská křesla

DOPRAVA a DOBÍRKA u nás ZDARMA

Řadit dle:
Cena
Cenový rozsah:
0
13800
56 položek

Kancelářské křeslo Luk 12

3 490 Kč
Na objednání

Kancelářské křeslo Luk 14

5 350 Kč
Na objednání

Kancelářské křeslo Luk 15

7 990 Kč
Na objednání

Kancelářské křeslo Luk 38

7 800 Kč
Na objednání

Kancelářské křeslo Luk 39

6 390 Kč
Na objednání

Kancelářské křeslo Luk 40

7 590 Kč
Na objednání

Kancelářské křeslo Luk 41

6 990 Kč
Na objednání

Kancelářské křeslo Luk 49

5 700 Kč
Na objednání

Kancelářské křeslo Luk 50

5 700 Kč
Na objednání

Kancelářské křeslo Luk 51

3 700 Kč
Na objednání

Konferenční křeslo Luk 143

8 990 Kč
Na objednání

Kancelářské křeslo Luk 144

8 180 Kč
Na objednání

Kancelářské křeslo Luk 145

7 990 Kč
Na objednání

Kancelářské křeslo Luk 146

6 990 Kč
Na objednání

Kancelářská křesla z naší nabídky splňují vysoké nároky, které jsou kladeny na moderní kancelářské prostory. Kancelářská křesla plně vyhovují ergonomickým požadavkům na zdravé sezení. Náš sortiment zahrnuje kvalitní, pohodlné a reprezentativní kancelářská křesla českých výrobců a také křesla produktové řady BN Office Solution se zárukou až 5 let. Tato produktová linie zahrnuje také luxusní křesla moderního nebo tradičního designu. Díky řadě technicky pokročilých řešení, která byla použita při výrobě běžných kancelářských a manažerských kancelářských křesel, je schopnost dokonale se přizpůsobit postavě a požadavkům uživatele.

Křesla z našeho sortimentu také dokonale doplňují vhled a potřeby moderních kanceláří. Ergonomie a pohodlí spolu s designem a funkčností jsou hlavní přednosti našich kancelářských křesel. Pro každého kdo oceňuje komfort, kvalitu a ergonomii jsou kancelářská křesla z naší nabídky tou správnou volbou. Kvalitní mechanismus a konstrukce umožňuje uživateli pohodlné sezení při dlouhodobé kancelářské práci. Široká nabídka čalounění a kombinace látek také pomáhá k vytvoření jednotného vzhledu každého kancelářského pracoviště.

Nabídku sezení do kanceláře rozdělujeme na:

Kancelářská křesla a jejich nejvyšší ergonomické standardy - tvar opěráku se ideálně přizpůsobuje tvaru zad sedící osoby a podpírá choulostivé části páteře a je výškově stavitelný. Regulovatelné područky jsou nastavitelné ve třech rovinách (3d) a lze je optimálně přizpůsobit požadavkům uživatele. Pohyblivý záhlavník regulovatelný v rovině vpřed/vzad umožňuje optimální přizpůsobení individuálním požadavkům. Opřete-li si hlavu, odlehčíte si ramena a páteř. Regulovatelná bederní opěra, hloubkově stavitelný sedák.

S kancelářskými křesly od firmy Luk budete jistě díky jejich kvalitě, komfortnímu sezení a cenové dostupnosti velmi spokojeni. Již přes deset let se zabýváme prodejem a distribucí kancelářských židlí, křesel a pohovek. Cílem naší společnosti je být nejlepším dodavatelem židlí a křesel pro všechny kancelářské prostory. Některé typy kancelářských židlí a křesel jsme schopni dodat zákazníkovi do 24 hodin. Prvotřídní kvalita kancelářských křesel je u nás standard. Poskytujeme celkové řešení potřeb našich zákazníků, klademe důraz na kvalitu, spolehlivost, komfort a ergonomii. Základem je tedy osobní přístup ke klientovi při řešení konkrétního výběru kancelářského křesla pro každé jednotlivé oddělení firemních kanceláří, ať už se jedná o manažerská nebo běžná pracovní místa, kanceláře reklamní agentury, call centra, architektonické kanceláře atd.

Top