Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK
Veškeré produkty

RECEPCE

DOPRAVA a DOBÍRKA u nás ZDARMA

Řadit dle:
Cena
Cenový rozsah:
3217
165880
10 položek

Recepční pulty nabízíme v několika atraktivních provedeních. Na našem e-shopu můžete zakoupit typizované laminované recepce skládající se z několika modulů. Tento produkt vyniká kvalitním provedením, jednoduchou montáží a přijatelnou cenou. Jednotlivé moduly lze spojovat do různých sestav. K dispozici jsou v několika dekorech. Pro návrhy požadovaných recepčních sestav nás neváhejte kontaktovat.

Moderní recepce řady Velum nebo Check-in jsou charakteristické jedinečným designem a možností různých barevných kombinací recepčních panelů. Díky těmto modulům dodáte recepci originalitu a jednoduše ji můžete vyladit s firemními barvami. Recepční moduly mají různé výšky a tvary. Moduly s větší hloubkou reprezentují bezbariérové řešení. Systém recepčních panelů Check-in je možné instalovat ke stolům řady kancelářského nábytku Easy Space nebo sQart. Díky tomuto systému lze vyčlenit prostory recepcí jen z přední části nebo vytvořit konfigurace typu L nebo U. Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o těchto recepčních pultech nás neváhejte kontaktovat přímo zde.

Top